Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 02.11.2022 - 06:51
komentářů4(4.)
Dandy: To teda a moc příjemně překvapí :-)
přidáno 02.11.2022 - 06:50
komentářů4(3.)
človiček: Souznící posluchač je neocenitelný, ano a díky :-)
přidáno 02.11.2022 - 05:59
komentářů6(1.)
Nádherné, upřímné vyznání...
přidáno 01.11.2022 - 22:53
komentářů9(9.)
Palec nahoru!
(za trochu horroru)
přidáno 01.11.2022 - 21:13
komentářů8(3.)
veľmi sa mi páči posledné, aj prvé dve pavúčie vydarené
přidáno 01.11.2022 - 19:58
komentářů4(2.)
Ano překvapí nás že někteří vnimaji stejně.
přidáno 01.11.2022 - 18:57
komentářů10(9.)
Miro Sparkus: Jednoduchost ano, tu velmi uznávám, ale ne naivita, která výslednému sdělení dost škodí. Jednoduchost, která by splnila svůj účel, si přeci jen představuji jinak. Každopádně po několikátém čtení musím ocenit upřímnost, kterou z básně cítím.
přidáno 01.11.2022 - 18:51
komentářů6(2.)
Gora: Děkuji moc :)
přidáno 01.11.2022 - 18:50
komentářů6(1.)
Hm, dobré.
přidáno 01.11.2022 - 18:49
komentářů8(2.)
Kých mě hodně pobavilo, myší zoubky zježily:-), skvělé dětské dokonce připomnělo příhodu z dětství synka...jenom druhé je pro mě trochu nejasné a obsahově slabší. Bezva dílka free formy. Děti jsou věčnou inspirací.
přidáno 01.11.2022 - 18:17
komentářů8(8.)
Líbí se mi.
přidáno 01.11.2022 - 18:15
komentářů3(3.)
Hezky napsané psycho.
přidáno 01.11.2022 - 18:07
komentářů7(7.)
Na faktech není nic poetického.
přidáno 01.11.2022 - 18:02
komentářů4(2.)
Obsahově dobrá, možná přehuštěná. Jinak překotná a zrychlená, aspoň takhle se mi to četlo.
přidáno 01.11.2022 - 17:00
komentářů5(3.)
Hrabu se ti v historii, skládám si mozaiku. Podobné básně hodnotím jako 3D, to znamená více prostorové duše.
přidáno 01.11.2022 - 16:52
komentářů2(2.)
Ano, místa, ostrůvky naděje. Máš načteno, ale nemáš odžito. Víc žij, míň čti.
přidáno 01.11.2022 - 16:46
komentářů4(1.)
Potenciál tam bude. Na 17 let je to vzlet. Moc tu vrtuli zkraje neroztáčej. Vnímej proudění mladý muži.
přidáno 01.11.2022 - 16:36
komentářů4(1.)
Jo dobrá vrba , to je věc. Přidám se asi k Ondrovi jako posluchač, samozřejmě telepaticky....
přidáno 01.11.2022 - 14:57
komentářů10(8.)
Alma Neradostná: Za mě je v tomhle případě v jednoduchosti síla právě. Nechtěl jsem žádné kudrlinky a složitosti. To mi nepasuje k té fotce, která na mě působí právě tak svobodně a lehce :)
přidáno 01.11.2022 - 14:18
komentářů10(7.)
Také mi to připadá takové naivní, jak je zmíněno níže. Poselství je velmi důležité, ale takto podané na mě příliš nepůsobí. Nic moc rýmy, nic moc jazyk... Nicméně jsem ráda, že je toto téma stále vynášeno na povrch. A fotografie je krásná :)
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :
Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming