Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.11.2022 - 07:26
komentářů6(3.)
Kouzla, ty já umím, haha. Hluboký čarodějnický smích. Haha. Ale co neumím, je toto, psát o lásce, láska prostě je. O lásce bych určitě uměl psát, kdyby nebyla. Je to moc hezký, jen tak dál:-)
přidáno 03.11.2022 - 06:55
komentářů6(2.)
Psavec: Děkuji ,ano kluci dokázali vykovat krasné věci.
přidáno 03.11.2022 - 06:46
komentářů6(2.)
:') je krásná.
přidáno 03.11.2022 - 01:53
komentářů4(3.)
Mám vedle sebe knihu Povídání s hvězdami a bylinkami od Václava Havelky. Po této kapitole jsem v ději až po uši. Astrologii jsem si vždy držel od těla, při tom hvězdy jsou knoflíky na mé duševní košili. Jsi vážně profesionální analytik s mystickým obzorem. Ondra by ti měl koupit hvězdářský dalekohled.
přidáno 02.11.2022 - 22:51
komentářů6(3.)
Zaujala.
přidáno 02.11.2022 - 22:46
komentářů6(1.)
Tahle růže hned tak neuvadne.
přidáno 02.11.2022 - 22:42
komentářů10(4.)
Dandy: Dík za dodatek.
přidáno 02.11.2022 - 22:41
komentářů10(3.)
Lenča: Díky moc.
přidáno 02.11.2022 - 20:55
komentářů5(5.)
Skvělá a inspirativní.
přidáno 02.11.2022 - 20:48
komentářů2(1.)
Moc hezká místa, akorát ty pokusy o rýmy nejsou moc povedené, bez nich by báseň působila lépe a opravdověji.
přidáno 02.11.2022 - 20:43
komentářů4(2.)
Dandy: Přitom se tam dá tolik odhalit, zjistit o sobě spousta zajímavostí a odpovědí na otázky, proč se mi něco děje, proč jsem takový/taková, co s tím. Stále mě udivuje, jak astrologie funguje ne jako předpověď, ale opravdu jako mapa naší duše.
Holt se s ní v tomhle životě nesetkávám poprvé...
Kdybys chtěl přece jenom zkusit, skvělý výklad najdeš na webu najdise.cz
přidáno 02.11.2022 - 19:12
komentářů4(4.)
Dobré až na to slovo za vlnou.
přidáno 02.11.2022 - 19:10
komentářů4(1.)
Smysl života hledat ve hvězdách.
Tohle vědění mne nikdy nelákalo.
přidáno 02.11.2022 - 16:44
komentářů10(2.)
Jo vlese v mechu.
Chytneš kliště ne však blechu.
Z dobrých hub praženice
nečeká tě nemocnice.
Skvělé jako vždy
přidáno 02.11.2022 - 16:01
komentářů10(1.)
Skvělé, opět díky za pobavení :-D Hlavně ty dvě první jsou geniální
přidáno 02.11.2022 - 15:06
komentářů5(4.)
človiček: Hluboce si vážím Tveho hodnocení.
přidáno 02.11.2022 - 14:45
komentářů12(12.)
PrimaDen: Velký dík.
přidáno 02.11.2022 - 13:08
komentářů12(11.)
psavec i človíček: -))))))))))))))
přidáno 02.11.2022 - 10:52
komentářů4(3.)
Jak se píše přede mnou. Obsahově dobré, potenciál tam je. Ale to zpracování je takové tvrdé, ale na 17 let je to dobré. Ono se to časem samo vystříbří...
přidáno 02.11.2022 - 10:45
komentářů10(10.)
Alma Neradostná: Já zkrátka nevidím naivitu v jednoduchém apelu na uvědomění si. Ani v upřímnosti. Naivní jsou pro mě úplně jiné věci. Ale děkuji za zastávku :-)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming