Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.11.2022 - 18:44
komentářů8(4.)
Moc se mi líbí první text - živě se mi za ním vybavuje příběh (máme ho doma ob den), který je vlastně zamlčený, ale přesto zřejmý. Líbí se mi, jak si to haiku hraje s výpustkou a nutí čtenáře přemýšlet.
přidáno 03.11.2022 - 17:43
komentářů10(7.)
Je to opravdu vtipné!
přidáno 03.11.2022 - 17:15
komentářů13(11.)
pěkné
přidáno 03.11.2022 - 16:41
komentářů10(5.)
Velice povedené.
přidáno 03.11.2022 - 16:36
komentářů4(4.)
Celkem dobrá.
přidáno 03.11.2022 - 16:35
komentářů6(5.)
Líbí se mi.
přidáno 03.11.2022 - 16:34
komentářů6(4.)
Proscriptus: Děkuji.napsal jsem jen prvni odstavec,kamaradce
se to libylo jen prý by chtěla dopsat.
Tak vznikl i konec.
přidáno 03.11.2022 - 16:32
komentářů10(6.)
ŽblaBuňka: Díkec.
přidáno 03.11.2022 - 16:11
komentářů6(3.)
Každý dobrý řemeslník, ať už děla se slovy nebo kovem, sní, že ho jeho dílo přežije a dobře poslouží. Tohle dílko posloužilo dobře :)
přidáno 03.11.2022 - 14:16
komentářů4(4.)
človiček: Díky, jsem ráda, když někoho aspoň trochu k něčemu motivuju, inspiruju. A oni mě také :-)
přidáno 03.11.2022 - 13:52
komentářů6(4.)
U Vás na profilu vím, že vždycky najdu kvalitní čtivo!
přidáno 03.11.2022 - 13:51
komentářů10(5.)
jo,jo,dobrý
přidáno 03.11.2022 - 13:36
komentářů6(5.)
Vždycky mě Vaše díla bavila a baví mě i nyní! :)
přidáno 03.11.2022 - 11:36
komentářů6(4.)
Homér: hahaha, Homér čarodějem! Víš co se všechno dá schovat pod klobouk? :) díky !
přidáno 03.11.2022 - 10:10
komentářů10(4.)
Pěkné.
Vyséváme jablka a už máme i tříletou školku semenáčků.
Některá pláňata maji krásná a chutná jablka.
přidáno 03.11.2022 - 09:49
komentářů10(3.)
som rád, keď si môžem prečítať zaujímavé a ozajstné haiku, vždy sa poteším
přidáno 03.11.2022 - 09:19
komentářů10(2.)
Gora: K těm starým odrůdám mám příběh: opravdu jsme chodili od stromu ke stromu a ochutnávali různé staré druhy v zaniklém sadu (rozeznávali jsme je jen podle velikosti a barvy) - některá jablka byla sladší a moučnější, ale většinou převládala nakyslá až kyselá chuť - taková jablka mám nejradši. Celkem jsme objevili asi 6 nebo 7 různých odrůd. Bývalý vojenský prostor v Ralsku je hodně zvláštní a zajímavé místo...
přidáno 03.11.2022 - 08:56
komentářů2(2.)
Souhlas s Lenčou. Místy text vyvolává pocit "dávných časů" a pak hned píšeš, jak si odemykáš hlasem... jsou to protiklady ve vyznění básně. Je i hodně dlouhá, snasla by korekturu /krácení/.
přidáno 03.11.2022 - 08:54
komentářů10(1.)
Slovo kupadlo mne zaujalo hned na první pohled, možná jsem je četla někde ve starých haiku? Krásné.
Nejvýraznější je pro mne nejspíš kyselá chuť staré odrůdy, je tam zapojena emoce a smysly.
Celkově - dobře zpracované originální náměty.
přidáno 03.11.2022 - 08:48
komentářů18(18.)
Darmošlap1960: S tím opletníkem je to. jak říkáš, až na jednu drobnost - Labuť není hospoda, ale název rybníku - a v místě odkud jsme přicházeli mělo být podle mapy ptačí hnízdiště. Takže situace byla taková: blížil jsem se k Labuti do míst ptačího hnízdiště - a tu náhle (zářivě bílý) opletník plotní!

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming