Dobrá myšlenka. Připadne mi, že „pozor čím se snažíš zdát“ je nejsilnější místo. Mimochodem, „struktur astává“ — to a uteklo záměrně a má to něco znamenat, nebo je to překlep?
Homér: ale porodila Tě a myslím, že je nas víc, co jsme rádi, že tady jsi. A tvoje máma má úžasnou vnučku navíc, nebo ne ... a díky
Já si chtěla sem idlozit odkaz a nalezla tvůj milý komentář.
Ten idkaz:
https://www.facebook.com/1111853353/posts/10215312758748186/?app
=fbl
Já si chtěla sem idlozit odkaz a nalezla tvůj milý komentář.
Ten idkaz:
https://www.facebook.com/1111853353/posts/10215312758748186/?app
=fbl
Singularis: To neřeš, život je pestrej, co bylo včera, dnes už neplatí. Proč nespíš?
Homér: Aha, děkuji za vysvětlení. Zvláštní, že mě to nenapadlo. Musím se zase někdy pořádně vyspat, aby mi to lépe myslelo...
Melt down? Došla ti melta? Si kup kafe a buď v pohodě.
Moje matka není humanoid, ani člověk, je to prostě kráva.
Moje matka není humanoid, ani člověk, je to prostě kráva.
Singularis: Čau, prosím tě ten nástroj od Google se jmenuje Gemini, což znamená Blíženci. A tento model udělal výše uvedený rozbor. Název je to opilecký, 1.6. jsem slavil narozky, manželka si kousla do zkaženého vejce, tak otevřela lahev tequilly, aby jakoby vypálila toho červa, dala si dva paňáky, stejně se pozvracela z toho vejce, možná z psychiky, poněvadž se bála, že chytne salmonelu. Šla spát a já teprv chytnul slinu, vypil jsem tý tequilly tak osm paňáků, pak jsem napsal nějakou pitchovinu a zajímal mě něčí názor. Po ruce jsem byl jen já, Blíženec a Gemini. Zdechni Blíženče je název zejména proti AI a v té chvíli to byl název zřejmě i proti mně.
Plus dovětek...život je jinde...klasický hate na internetový život. Je to jak s ohněm, dobrý sluha, ale velmi zlý pán.
Plus dovětek...život je jinde...klasický hate na internetový život. Je to jak s ohněm, dobrý sluha, ale velmi zlý pán.
Velice mě zaujalo, jak podrobný a srozumitelný ten rozbor je. Vzhledem k tomu, že mi poezie obecně celkem nic moc neříká (dokonce ani ta, kterou jsem napsal/a já), připadne mi, že v takovéto formě jsou myšlenky básně mnohem dostupnější, pochopitelnější a užitečnější, než v původní formě. Možná tedy básníci píšou básně hlavně proto, aby je umělá inteligence vysvětlila...
Tvůj nápad mě inspiroval a nechal/a jsem si udělat podobný rozbor své básně Fatalista: https://www.psanci.cz/denik.php?denik_id=7270-pocitac-rozumi-poe
zii-lepe-nez-ja (jen já jsem použil/a duck.ai, protože Google zrovna moc „nemusím“).
A výsledek mě překvapil ještě víc, než Tvůj rozbor, protože poukazuje na řadu věcí, které v textu jednoznačně hrají roli, ale při psaní mě to vůbec nenapadlo.
Ale pořád netuším, proč se ten zápisek jmenuje „Zdechni blíženče“. Mohl bys mi to, prosím, vysvětlit?
Tvůj nápad mě inspiroval a nechal/a jsem si udělat podobný rozbor své básně Fatalista: https://www.psanci.cz/denik.php?denik_id=7270-pocitac-rozumi-poe
zii-lepe-nez-ja (jen já jsem použil/a duck.ai, protože Google zrovna moc „nemusím“).
A výsledek mě překvapil ještě víc, než Tvůj rozbor, protože poukazuje na řadu věcí, které v textu jednoznačně hrají roli, ale při psaní mě to vůbec nenapadlo.
Ale pořád netuším, proč se ten zápisek jmenuje „Zdechni blíženče“. Mohl bys mi to, prosím, vysvětlit?
I pomocní škola, je institut, nebo ne ?
A dobře to v tom institutu hází ?
Náš učitel tantry měl Tantra institut
- učitel odešel, web zmizel ...
a potomci snad půjdou dál ...
A dobře to v tom institutu hází ?
Náš učitel tantry měl Tantra institut
- učitel odešel, web zmizel ...
a potomci snad půjdou dál ...
casa.de.locos: Lidi tam furt něco zjišťují, a pak ani neví, jak vypadá Pámelník. Naše babičky si museli zvykat na změny, tak mi musíme taky, haha. Tobě taky vše nej, ať už jsi to měla, či budeš mít. Já tě mám furt za mladici a už jsi o pár dva, tři roky starší než mí kolegové. A mladice jsi samozřejmě furt, ale už ti není dvacet let, už ti není ani dvacet pět.
Homér: Vše nejlepší dodatečně - mám velký hejt na AI a taky jsem blíženec, a nelíbí se mi sdílet to slovo s mašinou.
david824: Thanks, David! But I heven't Instagram account. But I'm on a few literary websites and on FB. Are you only reader or Will you try to get involved too?
The link shared herehere Singularis is also a literary website and the two word generators are available even without logging in! Will you try to get involved too? From tomorrow noon to noon the day after tomorrow I compete there in dribbling to be sent.
The link shared herehere Singularis is also a literary website and the two word generators are available even without logging in! Will you try to get involved too? From tomorrow noon to noon the day after tomorrow I compete there in dribbling to be sent.
puero: GPT je komerční, napsal jsem Gemini, když už ty moje sračky poslední dobou nikdo nekomentuje, lidi už jsou ze mě asi unavení, nebo to fakt stojí za hovno. AI se nadchne pro každou blbost. Zlatej starej svět bez mobilů. Díla na psance jsem chodil přepisovat na net do knihovny, A Indii, Peru, Patagonii, Laos s Thajskem a Kambodžou, Zéland, Nepál a já nevím, co všechno jsme stihnuli procestovat bez mapy v mobilu a bookingu. Nostalgie mě asi sejmula.
puero: no právě, podle mě je to něco od Tima, jak nad tím přemýšlím, ale nic jsem nedohledal, buď mě inspirovalo to slovo odlívat, nebo jsem si napsal celou tu první větu a pak zbytek doplnil později
Povědomé to je, ale nevím odkud. Vidím město veliké, jehož vysoké pece hvězd se budou dotýkati a zpocení borci u odpichu proklaté vedro proklínati budou
až výjdou
k půllitru
Radegastu
a slunce jim bude svítit
do ksichtu.
(Libuše The Kněžna)
až výjdou
k půllitru
Radegastu
a slunce jim bude svítit
do ksichtu.
(Libuše The Kněžna)
ejhlle, kanál, špaček, tramvaj
vítej - křičí, smrdí, hlučí
hory v dálce smutně mávaj
městu zpátky do náručí
vítej - křičí, smrdí, hlučí
hory v dálce smutně mávaj
městu zpátky do náručí
Interesting post! It's always fascinating to see different approaches to word generation and language creativity. Content like this can be both useful and inspiring for readers looking for new ideas. By the way, many users are currently searching for whatsapp gb anti sekali lihat to learn more about its unique messaging features. wagbapps.id
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
lidus řekla o Severka :Čarodějnice, kometa, neuvěřitelný trdlo... prostě naše Lenča :-)

