Pravidla


Autoři děl požívají svých autorských práv ze zákona o autorských právech a předpisů souvisejících. Správci serveru se tímto zavazují, že nebudou bez vědomí autorů s jejich díly nakládat v rozporu s autorským zákonem a předpisy souvisejícími.

Uživatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, bere na vědomí, že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko právních podle příslušných ustanovení zákona.

Není dovoleno propagovat jakékoliv protizákonné aktivity, zejména propagovat, byť i skrytě, podporu všech jednání, která by byla zjevně v rozporu s platnými zákony.

Zakazuje se používat hanlivé, nezákonné a neetické výrazy, které jsou v rozporu s dobrými mravy.

Není povoleno používat neetických nicků, sledujících poškození nicku prvotního, zavádějících nicků, hanlivých a urážejících výrazů.

Je zakázáno zveřejňovat obdrženou soukromou poštu (včetně citace její části či citlivých údajů z ní získaných) bez souhlasu obou stran.

Je zakázáno prostřednictvím tohoto webu provozovat jakoukoli výdělečnou činnost, výjimkou jsou pouze naše vlastní komerční aktivity.

Každý uživatel může používat pouze jeden účet.

Při zjištění porušení pravidel může být celý účet bez varování smazán nebo zablokován.

Zrušení účtu je možné zasláním emailu s žádostí o zrušení a uvedením svého nicku z registrační adresy na info@psanci.cz.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škodu, která může vzniknout z užívání stránek, nemožnosti ji užívat, jakož i z jakéhokoliv jednání, které bylo učiněno v souvislosti s užíváním stránek.

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Neu, slnečnica
» narozeniny
In.D r e a m [13], Lubinla96 [5], rudla [12], Mattaku [11], frusciantes [9]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ipad mini 5

Čtení i psaní na iPadu vás bude bavit!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku