Pravidla


Autoři děl požívají svých autorských práv ze zákona o autorských právech a předpisů souvisejících. Správci serveru se tímto zavazují, že nebudou bez vědomí autorů s jejich díly nakládat v rozporu s autorským zákonem a předpisy souvisejícími.

Uživatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, bere na vědomí, že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko právních podle příslušných ustanovení zákona.

Není dovoleno propagovat jakékoliv protizákonné aktivity, zejména propagovat, byť i skrytě, podporu všech jednání, která by byla zjevně v rozporu s platnými zákony.

Zakazuje se používat hanlivé, nezákonné a neetické výrazy, které jsou v rozporu s dobrými mravy.

Není povoleno používat neetických nicků, sledujících poškození nicku prvotního, zavádějících nicků, hanlivých a urážejících výrazů.

Je zakázáno zveřejňovat obdrženou soukromou poštu (včetně citace její části či citlivých údajů z ní získaných) bez souhlasu obou stran.

Je zakázáno prostřednictvím tohoto webu provozovat jakoukoli výdělečnou činnost, výjimkou jsou pouze naše vlastní komerční aktivity.

Každý uživatel může používat pouze jeden účet.

Při zjištění porušení pravidel může být celý účet bez varování smazán nebo zablokován.

Zrušení účtu je možné zasláním emailu s žádostí o zrušení a uvedením svého nicku z registrační adresy na info@psanci.cz.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škodu, která může vzniknout z užívání stránek, nemožnosti ji užívat, jakož i z jakéhokoliv jednání, které bylo učiněno v souvislosti s užíváním stránek.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

MacBook Air 15

Na skvělém Macbooku Air vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2023 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku