|
Kdyby stále svítilo slunce a nikdy nepršelo,
všechno by nakonec uschlo. Platí to i pro lásku.
|
|
|
|
Pod vrstvou algoritmů a nekonečného scrollování pořád existuje jiný internet. Syrovější, tišší a zvláštně lidský.
|
|
Když máš celou dobu před očima někoho, kdo… :)
|
|
čas ukázal, kdo bude další?
|
|
Ne všechno, co působí složitě, je chaos.
|
|
|
|
Přesun z pismáku - leden 2011
|
|
Každý člověk hraje na struny našeho srdce jinak – a právě z těch tónů vzniká melodie našeho života.
|
|
Člověk často bloudí ve vlastních snech a ztrácí sílu v hledání toho, co se skrývá hluboko. Jehla života je malá, tenká a neviditelná, a čím víc se na ni upíná, tím víc se mu vzdaluje.
|
|
Je to opravdu jen muška zlatá?
|
|
Krátká meditace o životě, intimitě, sdílení i posledním okamžiku
|
|
|
|
Pozor! Všimněte si, že jsem to nezařadil do kategorie básně. Jednoduše si netroufám.
|
|
To je ten real shit !
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.

