Z téhle formy jsem trochu zmaten. Žádný odborník na haiku nejsem, ale měl jsem za to, že haiku se tvoří ze slabik 5-7-5, což tady není ani v jedné ze slok :-/
človiček: To rozhodně, jen mít na to dost kuráže :-)
Dandy: Díky, tykání ti už začíná docela jít ;-)
No píšeš hezky a zajímavě. S tím obsahem už je to spíš na povídku.
Jako ta věta: Prší ti do štěstí je tak skvělá, že by mi stačila sama o sobě jako báseň ;)
Pěkná, ale lépe by se mi četla nasekaná na nudličky místo čárek. Taky by to možná víc podtrhlo ty emoce.
Uškrtit pochyby? No vždyť co taky s nimi jiného :)
Vyložit karty na stůl, je myslím skoro vždy na místě. Občas se s tím otálí, ale nakonec kupovat zajíce v pytli, jak se říká se nemá.
Bezva .
Ja se někdy nezmohl ani na slovo.
Nervozni jak sanky v létě je bezva hláška.
Do teť mam problém i s tykáním.
Ja se někdy nezmohl ani na slovo.
Nervozni jak sanky v létě je bezva hláška.
Do teť mam problém i s tykáním.

