Gora: Ireni, len nedávno som prišiel o jedného z dvojice psov, ten, čo mi ostal je žltohnedý, druhý bol biely s čiernymi fľakmi a tiež som často videl pri nočných prechádzkach len jeho. Ale vtedy ma nenapadlo o tom napísať.
Darmošlap1960: Text s haiku zápisníkom vznikol dosť kuriózne a nepriamo na tvoj popud. Keď som čítal tvoje prvé haiku z dvojice 14-15, myslel som si, že je o striedaní zmyslov, prv počuté, potom hmatané. To mi pripomenulo môj text z návštevy Dreveníka, tak som si ho dohľadal. V ten deň sa na slnku čerstvé ihličie sosien zbavovalo obalov, to praskanie sa dalo počuť, vidieť a pritom aj bolo cítiť omamnú vôňu. Haiku o tom sa mi veľmi nevydarilo, len som si všimol že tie stránky sú špinavé a zlepené dokopy od živice.
Prdím na pivo, jdu si udělat čaj...houpací křeslo nahradím vanou. Jiný světy vyplavou.....možná tam usnu. (-:
Je to jen má vzpomínka k prvnímu tvému kousku - kdysi jsem měla bílého psa, s ním se mi dobře chodilo i za tmy ven, teď máme dva černé a často se mi ztrácejí, ví, že je nevidím:-), naštěstí jen na našich zahradách...
Všechna čtyři haiku se mi líbí. Vidím je před očima. Opravdu, skvělé.
Meditativní záležitost, dobré na zklidnění.
Za slovem květů nemá být čárka, je to jedna věta.
Moudrost uvědomění je na mne moc překombinovaný pojem...
Za slovem květů nemá být čárka, je to jedna věta.
Moudrost uvědomění je na mne moc překombinovaný pojem...
PrimaDen: Děkuji za přečtení,ty za pochodu nepiši většina zanikne
Na mě také dlouhé, ale dočetla jsem. Přesně hodící se na podzim.................nostalgická.
pro Gora, Psavec, Moonell
Děkuji za nakouknutí a slovo... :)
Děkuji za nakouknutí a slovo... :)
Líbí se mi, ale to O mě tam prostě strašně ruší. Snad pokud by to bylo bez nádoby a sklenice,tak by to bylo jedno.
Píšeš i na zakázku? Mohl bych poprosit Manželé na houbach II.? O tom, jak snědli halucinogenní houby? Díky moc:-)
Gora: Moc děkuji a vážím si. Máš pravdu. Nádoba a sklenice jsou mimo. To ještě upravím. Za zbytkem si stojím.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)

