Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.02.2023 - 21:25
komentářů4(4.)
Pěkný začátek.
přidáno 09.02.2023 - 21:23
komentářů5(5.)
Pěkná.
přidáno 09.02.2023 - 21:20
komentářů1(1.)
Má sílu a docela se mi líbí. Akorát teda na konci bych nechala jen: nocí bezesných.
přidáno 09.02.2023 - 21:08
komentářů12(12.)
Ten konec je super a ta druhá půlka se mi prostě líbí víc.
přidáno 09.02.2023 - 21:02
komentářů5(5.)
Moc hezká.
přidáno 09.02.2023 - 20:39
komentářů3(3.)
Naše Kari
tančí breakdance.
za kapsičku.
Je to dáma
a velká akrobatka.

Lucifer je mimino
teď jsme zjistili
že je vlastně holka.
Asi bude elektrikářka
a milovnice papoušků.

auuuu,auuuu,čaaauuu,za krkem, pod nohama,no prostě všude. S láskou samozřejmě.
přidáno 09.02.2023 - 20:05
komentářů15(14.)
Někdy je lepší radši nic neříkat. Jinak povedená a bolavá.
přidáno 09.02.2023 - 19:54
komentářů2(1.)
Sem z kotvy spadl, když na ní jel poprvé. Sice mi všechno vysvětlili, ale trasa byla hrbolatá. Prej: „Hlavně nekrč kolena. Nohy natažené." Ale to se snadno řekne. Najel jsem na hrbol a připadal si jak na skokanském můstku. Spadl sem a semnou i dospělý vedle mě. Minimálně dvě kotvy kolem nás projeli, než to zastavili, protože se mi nedařilo vstát.
přidáno 09.02.2023 - 19:50
komentářů14(13.)
Jo taky bych někdy brala takové volno ;)
přidáno 09.02.2023 - 19:49
komentářů8(7.)
Smutná.
přidáno 09.02.2023 - 19:46
komentářů8(7.)
Moc hezká, další Valentýn se blíží ;)
přidáno 09.02.2023 - 19:18
komentářů3(3.)
Pokud budeš dál tvořit, čti dobré současné básníky, i tady jsou, třeba ukrytá v máku, a hledej témata úměrná tvému věku... vypíšeš se... talent tu vidím. Jen pozor na tzv. červenou knihovnu, to jsou texty bez hloubky, povrchní, užívající s oblibou slova jako srdce, pláč, prázdnota atd.
přidáno 09.02.2023 - 19:05
komentářů5(5.)
Dandy: Gora: Sasanka: ukrytá v máku: Díky moc všem
přidáno 09.02.2023 - 18:08
komentářů3(2.)
Gora: Díky, upřímně jinak psát ani neumím, ale mám to takhle ráda:)
přidáno 09.02.2023 - 17:45
komentářů8(8.)
Psavec: Dík, jsem rád.
přidáno 09.02.2023 - 17:44
komentářů5(1.)
Je to pěkné, poetické.
přidáno 09.02.2023 - 16:33
komentářů6(5.)
Všem děkuji za komentáře. Určitě se budu snažit vzít vaše poznámky za vlastní.
přidáno 09.02.2023 - 15:44
komentářů8(4.)
Já znal akorát holky z Nemanic.ale vše mám projeto
přidáno 09.02.2023 - 14:46
komentářů6(4.)
blahoželám k prvému haiku a prajem veľa radosti z písania ďalších

ak vnímaš kritiku ako niečo, čo ti pomôže, tak komentáre od Gory a Zinyho takými určite sú

haiku predstavuje svet taký, aký ho dokážeš cítiť a vnímať svojimi aj keď nedokonalými zmyslami - zrakom, sluchom, hmatom...
teda ak si položíš otázku, či si schopný vnímať niektorým zo svojich zmyslov to, že snící dívka nemá ani tušení o slunci ve vlasech tak sám zistíš, či je všetko v poriadku s týmto textom
přidáno 09.02.2023 - 14:04
komentářů2(2.)
LudvíkRoiSoleil: Díky za milý komentář.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming