Být to Stará Chodovská,tak aspoň vím kde to je. Klekánici úplně vidím :D
Hezký verš, jako z nějaké milostné básně.
Snící dívka, přesně jak říká Gora, ona to řekla, že je snící, nebo jak to můžeš vědět?
To samé je s tušením. Autor to vytušil, že dívka nemá tušení?
Ale je to krásný obraz dívky, jejích zavřených očí a sluneční záře, která se odráží od vlasů. V mé představě jsou vlasy lehce do měděna. Krásný verš, ale asi to nebude haiku které je stroze fádní, bez představ, hodnocení, metafor a pro klasické básníky docela náročné.
Snící dívka, přesně jak říká Gora, ona to řekla, že je snící, nebo jak to můžeš vědět?
To samé je s tušením. Autor to vytušil, že dívka nemá tušení?
Ale je to krásný obraz dívky, jejích zavřených očí a sluneční záře, která se odráží od vlasů. V mé představě jsou vlasy lehce do měděna. Krásný verš, ale asi to nebude haiku které je stroze fádní, bez představ, hodnocení, metafor a pro klasické básníky docela náročné.
Celkem zručně zveršováno, ale to téma je /na mě/ moc patetické/srdcervoucí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!

