|
|
Slova krásná jak zpěv kolovratu.
Rodí se příze životniho stylu.
Ač žít se nedá bez omylů.
Jaký že kabátec chuďas či
bohatec.
A zrozen bez jména v průrvách
jen ozvěna.
Vrtí se vřetánko, pohleď ty smetánko.
Zas jedna nahota zrozena života.
Kde sudičky spíš sešle bludičky.
A už mu upíjí, příze se rozvíjí.
To se to šmodrchá.
Kde píseň kolovrat,
snad na něj balvan cpát.
Osud nebude, nahost nezbude.
Kamže se ztratilo.
Bylo či nebylo?
Rodí se příze životniho stylu.
Ač žít se nedá bez omylů.
Jaký že kabátec chuďas či
bohatec.
A zrozen bez jména v průrvách
jen ozvěna.
Vrtí se vřetánko, pohleď ty smetánko.
Zas jedna nahota zrozena života.
Kde sudičky spíš sešle bludičky.
A už mu upíjí, příze se rozvíjí.
To se to šmodrchá.
Kde píseň kolovrat,
snad na něj balvan cpát.
Osud nebude, nahost nezbude.
Kamže se ztratilo.
Bylo či nebylo?
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Bylo či nebylo : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Předchozí dílo autora : Struny duše
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

