Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.02.2023 - 13:37
komentářů4(2.)
A slibem nezarmoutíš.
Dobrá spleť.
přidáno 13.02.2023 - 13:24
komentářů4(2.)
Hned je veseleji ;)
přidáno 13.02.2023 - 11:59
komentářů4(1.)
Spíš nás krmí sliby.
přidáno 13.02.2023 - 11:55
komentářů4(1.)
Moc pobavilo.
přidáno 13.02.2023 - 03:45
komentářů13(13.)
Hlavou do zdi
zabít emoce
jen na chvíli
nejsem bez srdce.
Líbí se mi ta myšlenka.
přidáno 12.02.2023 - 21:56
komentářů10(9.)
Kdybys přijel trabantem, uznání by nebylo:-)
přidáno 12.02.2023 - 21:52
komentářů3(3.)
Pestrý sportovní den:-)
přidáno 12.02.2023 - 19:04
komentářů7(7.)
kdo jednou okusil nebe
a byl jím sveden
nemusí prosit
a touhu v kapse nosit

kdo jednou ochutnal slunce a jeho zář
neměl by strkat srdce pod polštář
kdo jednou viděl barvy nebe na mořské hladině
bude navždy připoután k pevnině

still wondering why love always has to be so painful amd stubborn.. and why we keep diving into this ocean..

PS: heaven seems a little closer when you are sitting on the beach.. hmm, maybe?
přidáno 12.02.2023 - 17:19
komentářů3(2.)
Psavec: No když jsem vyšlápl na Lysou to byl mazec ale pak ještě těch dvěstě kiláků dom . Ale bylo tam krásně.
přidáno 12.02.2023 - 17:11
komentářů7(7.)
Miňko: Tehdy ještě marky, tuším že marka za 2 minuty. Z vedlejší kabinky jsem uslyšel ránu. To kolega, když to viděl, zabouchnul dveře a vyběhl to rozdýchat na chodník...
přidáno 12.02.2023 - 17:06
komentářů7(7.)
Miňko: To je vlastně pravda. Po šampusu bych v tom slovesu písmeno "b" uprostřed změnil na "z"...
přidáno 12.02.2023 - 16:45
komentářů8(8.)
Sasanka: díky za nakouknutí -))
přidáno 12.02.2023 - 16:42
komentářů14(14.)
Sasanka: zvláště v této době by se hodil, díky
přidáno 12.02.2023 - 16:41
komentářů8(8.)
Sasanka: děkuji
přidáno 12.02.2023 - 16:38
komentářů15(15.)
Sasanka: děkuji za zastavení
přidáno 12.02.2023 - 14:29
komentářů3(1.)
Podařený výlet na kole.
přidáno 12.02.2023 - 12:02
komentářů10(8.)
Koala: Díky za velkou návštěvu.
přidáno 12.02.2023 - 11:58
komentářů6(6.)
Koala: díky.
přidáno 12.02.2023 - 11:20
komentářů7(7.)
Koala: To už snad raději chmel - užitečnější. Díky!
přidáno 12.02.2023 - 11:17
komentářů7(6.)
Koala: Ježíš, tak to Ti nezávidím. Člověk ušetří marky (nebo už eura) a pak tohle! Fuj!!!

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming