Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 08.02.2023 - 19:51
komentářů6(1.)
Snící je dost hodnotící prvek, ale nápad se mi líbí. Poetický až milostný námět.
Povolanější se ti k tomu snad konkrétněji vyjádří.
Za mne by bylo lépe, když už, nechat volnější schéma - první verš jen Dívka...
přidáno 08.02.2023 - 19:20
komentářů4(2.)
Tyra(nka): To mě moc těší. Usilovně na tom pracuju i v tento okamžik, ale dnes už to pravděpodobně nestihnu. Děkuju moc za přečtení.
přidáno 08.02.2023 - 17:16
komentářů4(1.)
Jsem zvědavá jak to dopadne...
přidáno 08.02.2023 - 16:28
komentářů8(6.)
Děkuji
přidáno 08.02.2023 - 16:27
komentářů8(5.)
Díky,některé jsem psal i na hřbytově,tam je přiběhů
přidáno 08.02.2023 - 16:25
komentářů5(5.)
Sasanka: Psavec: Děkuji zakomentář
přidáno 08.02.2023 - 14:51
komentářů8(7.)
Dobře se mi četla.
přidáno 08.02.2023 - 13:30
komentářů5(4.)
Co je za dveřmi poznáš jedině když otevřeš.
přidáno 08.02.2023 - 13:29
komentářů5(3.)
Moc hezký nápad.
přidáno 08.02.2023 - 13:26
komentářů8(4.)
Má velmi pěkná a uklidňující místa :)
přidáno 08.02.2023 - 13:23
komentářů8(6.)
Už abych nějakého motýla zahlédl.
přidáno 08.02.2023 - 13:21
komentářů8(3.)
Povedená, taky jsem pár básní stvořil v čekárně.
přidáno 08.02.2023 - 12:55
komentářů9(8.)
Miňko: Velký dík.
přidáno 08.02.2023 - 10:11
komentářů5(2.)
Děkuji za přečtení,fotka stare dveře a zámkem v němž byl klíč prostupovalo světlo.
přidáno 08.02.2023 - 10:05
komentářů5(1.)
Vyvolalo to ve mně příjemné dumání, co za dveřmi ve finále může být. Věřím, že radost, smích a lepší zítřky.
přidáno 08.02.2023 - 09:56
komentářů8(5.)
Po přečtení jakoby se ohřála zem, rozmrzly mi zkřehlé prsty a zahřálo na duši.
přidáno 08.02.2023 - 09:49
komentářů8(4.)
na jaro čekám jak na smilování
pořád jen zima...zima bez ustání...

krásná modrá báseň...u nás už vykukují sněženkám listy...;)
přidáno 08.02.2023 - 08:50
komentářů8(2.)
Miňko: Děkuji
přidáno 08.02.2023 - 08:49
komentářů8(3.)
Jo modřence tvořívaly lem záhonu.
Motýlci zatím v skrytu hybernuji.
Ale proč si jen tak nezatančit.
přidáno 08.02.2023 - 04:53
komentářů8(2.)
Už aby to soudné jaro tady bylo..
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming