Snící je dost hodnotící prvek, ale nápad se mi líbí. Poetický až milostný námět.
Povolanější se ti k tomu snad konkrétněji vyjádří.
Za mne by bylo lépe, když už, nechat volnější schéma - první verš jen Dívka...
Povolanější se ti k tomu snad konkrétněji vyjádří.
Za mne by bylo lépe, když už, nechat volnější schéma - první verš jen Dívka...
Tyra(nka): To mě moc těší. Usilovně na tom pracuju i v tento okamžik, ale dnes už to pravděpodobně nestihnu. Děkuju moc za přečtení.
Jsem zvědavá jak to dopadne...
Děkuji za přečtení,fotka stare dveře a zámkem v němž byl klíč prostupovalo světlo.
Vyvolalo to ve mně příjemné dumání, co za dveřmi ve finále může být. Věřím, že radost, smích a lepší zítřky.
Po přečtení jakoby se ohřála zem, rozmrzly mi zkřehlé prsty a zahřálo na duši.
na jaro čekám jak na smilování
pořád jen zima...zima bez ustání...
krásná modrá báseň...u nás už vykukují sněženkám listy...;)
pořád jen zima...zima bez ustání...
krásná modrá báseň...u nás už vykukují sněženkám listy...;)
Jo modřence tvořívaly lem záhonu.
Motýlci zatím v skrytu hybernuji.
Ale proč si jen tak nezatančit.
Motýlci zatím v skrytu hybernuji.
Ale proč si jen tak nezatančit.

