Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.02.2023 - 13:34
komentářů7(2.)
Hořce mám rád.
přidáno 05.02.2023 - 13:34
komentářů7(1.)
Pěkná ,parte na konci.
přidáno 05.02.2023 - 13:07
komentářů11(8.)
Sasanka: Ledovou královnu jarem neuzdravíš.
přidáno 05.02.2023 - 13:06
komentářů11(7.)
Leslie: Dám tomu čas, ale ne všechen.
přidáno 05.02.2023 - 12:28
komentářů5(2.)
Moc hezká, nadupaná obrazy ;)
přidáno 05.02.2023 - 10:26
komentářů11(6.)
No, ty emoce z toho dost tryskají, snad bude brzy líp..
přidáno 05.02.2023 - 10:16
komentářů11(5.)
Smutné,snad na ni přijde jaro ;)
přidáno 05.02.2023 - 08:55
komentářů5(1.)
Zajimavá,krasná až smutná slova.
přidáno 05.02.2023 - 08:44
komentářů6(4.)
človiček: Ta krajina odkut pramení je krásná,jak si někde dokáží cážit krajiny a vše nezničit.
Pamatnik na Husa je také moc pěkný.
To je mimo naš stát.
přidáno 05.02.2023 - 08:37
komentářů6(3.)
Dandy: Momentálně ta báseň sedí i na řeku Dněpr.
přidáno 05.02.2023 - 08:00
komentářů11(4.)
Psavec: Díky, jak se to léčí?
přidáno 05.02.2023 - 07:37
komentářů6(2.)
Psavec: Ne jen jsem koukal odkut pramení Rýn .
Byla tam vzpomínka na mistra Jana Husa. Jeto tam moc pěkné
přidáno 05.02.2023 - 07:31
komentářů5(3.)
Homér a Človíček věděl jsem že se z vás jednou
stanou dobří kámoši :) krásně se doplňujete:)
přidáno 04.02.2023 - 23:56
komentářů11(3.)
Tak to někdy chodí.
přidáno 04.02.2023 - 23:54
komentářů6(1.)
Sahnuls do bájí. Siegfried.
přidáno 04.02.2023 - 22:59
komentářů12(7.)
prvé ma oslovilo, myslím, že vydarené senrjú, slovo neprošla by som zamenil za neprochází

tretiemu bez prečítania komentára som vôbec nerozumel, po prečítaní komentára mám dojem, že slovo zima v texte oddelené rezom skôr odvádza od podstaty
myšlienka fajn ale asi by vynikla v inej variante
přidáno 04.02.2023 - 21:21
komentářů11(2.)
Dandy: Jo..
přidáno 04.02.2023 - 21:15
komentářů11(1.)
Pěkné
přidáno 04.02.2023 - 21:11
komentářů5(2.)
Prý jsme jen čtečky hologramů
tak nevěš hlavu, mám to podobně
snad nové úrovně rozlišení
a pro Nás to už možná není.
Třeba jsme už starý křápy
co šukali jen ve 3D kvalitě.
(chtěl jsem říct milovali) ale?
Co k tomu říct... věřil jsem
však 5D je prej víc- Hovno!
přidáno 04.02.2023 - 20:33
komentářů6(4.)
Žádný zdání, radost i štěstí je k mání. Jen si ho vybrat.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming