Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 07.02.2023 - 10:14
komentářů10(8.)
Sasanka: :D je to jedno...je to tvoje vrána a když jí chceš mít jako kosa, nic proti tomu ;)
přidáno 07.02.2023 - 10:07
komentářů10(6.)
ukrytá v máku: Děkuji…
přidáno 07.02.2023 - 10:01
komentářů6(4.)
Pobavilo, i komentář človíčka. Dravá záležitost!
Vidím / vydím
přidáno 07.02.2023 - 09:40
komentářů10(7.)
človiček: Děkuji, můžeme si s ním házet po obědě ;)
přidáno 07.02.2023 - 09:31
komentářů10(6.)
Dandy: Polní má světlejší.Opravím na černý. Jéje já věděla, že tentokrát to nebude o gramatice ;)
přidáno 07.02.2023 - 09:26
komentářů10(5.)
zaseja: nemá odstraním,to víš po tmě si na něj nevidíš :)
přidáno 07.02.2023 - 09:09
komentářů10(4.)
Vrána k vráně sedá
nevím jak se poznají
všichni stejně krákají
běda o běda.
Rád se s tebou podělím
o tácek od oběda.
( jsem z rodu Brkus exitus)
přidáno 07.02.2023 - 09:01
komentářů10(3.)
zaseja: A co když našla rtěnku pod lavičkou?
přidáno 07.02.2023 - 07:34
komentářů10(2.)
Hezká.
V čeledi krkavcovitých jsou i krasky.maji barevný tobák jen nejsou černé
přidáno 07.02.2023 - 06:45
komentářů10(1.)
vrána nemá oranžový zobák ;)

ale jinak paráda!
přidáno 07.02.2023 - 00:39
komentářů6(3.)
Trochu silná káva.
přidáno 07.02.2023 - 00:37
komentářů8(3.)
Mámo myslíš že mám žízeň ?-- nemáš!
přidáno 07.02.2023 - 00:22
komentářů6(2.)
To bych od tebe nečekal. Budou nějaký ééérupce na slunci, Lítají špunty. Taky jsem povolil uzdu a kultivovanost vzala roha. To bude měsícem, zvedá nám to čakry. (-: (-:
přidáno 06.02.2023 - 22:52
komentářů6(1.)
Nuž, je to opravdové, ze života...víš o čem píšeš...
přidáno 06.02.2023 - 22:47
komentářů5(5.)
Někdy ano...a jindy se koníček stane povoláním...a to píši s respektem...
přidáno 06.02.2023 - 22:38
komentářů11(10.)
Gora: Díkec.
přidáno 06.02.2023 - 22:28
komentářů11(9.)
Ženy muže většinou stejně doběhnou:-)
přidáno 06.02.2023 - 22:27
komentářů8(2.)
Pobavilo!
přidáno 06.02.2023 - 21:11
komentářů11(11.)
Sami jsme zodpovědní za svůj život, dobré naladění, pohodu, za emoce a situace, které prožíváme. Sám sis to naordinoval. Sám se z toho můžeš dostat. Chceš ale? Proč ty situace prožíváme stále dokola? Proč nám to musí neustále přehrávat? Už je to taky nebaví. Uvědomění...nemusíme trpět...můžeme žít v harmonii...beze strachu...záleží jenom na nás... nána to je? Sám sis jí vybral. Sami jste se domluvili.
přidáno 06.02.2023 - 19:47
komentářů10(5.)
Nádherný závěr básně :)!

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming