Psavec: No jo no,kdo hodně miluje, chodí pak doživotně jako klaun :)
Psavec: Supi. Když má někdo problémy,tak aby to bylo spravedlivé, musíš je mít taky ;)
Zajímavá školní.Muset tam sedět, tak to asi ocením víc ;)
Je dobře, že sis uměl poradit. Za verše taková holka asi opravdu nestojí, ale za malou projížďku třeba ano.
moonell: Děkuji a totéž přeji i tobě... jestli v mých básních něco cítíš, něco v nich nacházíš, je velmi pravděpodobné, že to tak bude...
Ta je krásná! Moc se mi líbí, neobvyklá, velmi živá, vidím to jako obrazy...
Přijde mi, že má až příliš rychlý spád. Ta hořkost ale v ní je citelná.
Z tvých posledních básní mám velmi silný pocit, že si procházíme dost podobným procesem ve stejné době. A pokud to cítím správně, jen chci říct, že to zvládneš. Přežiješ. This too shall pass.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

