Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.02.2023 - 22:57
komentářů11(6.)
človiček: Díky za bezva doplnění.
přidáno 05.02.2023 - 22:45
komentářů4(1.)
Čtu to se zájmem, ale soudit nic nehodlám. Příběhy jsou složité. Osobně s tím moc zkušeností nemám, proto jen řeknu že se těším na další pokračování, abych se něčemu přiučil.
přidáno 05.02.2023 - 22:18
komentářů123(122.)
Pett: zákusník
přidáno 05.02.2023 - 21:58
komentářů11(5.)
Též jsem lovec intelektu
nepřehlédnu ženu v květu.
Dám si data dohromady
zápory i klady, však dál
nevím si už rady.
Dělat dojem jde mi skvěle
mám li záběr nevím však
zda začít u očí či u prdele.
Pak na účet se letmo zeptá
než se nadám je po všem- veta.(-:
přidáno 05.02.2023 - 21:53
komentářů11(4.)
zaseja: Jo, holky táhnou.
přidáno 05.02.2023 - 21:52
komentářů11(3.)
Dandy: Díky.
přidáno 05.02.2023 - 21:41
komentářů4(1.)
Ve školkách by z tebe měli radost. Obrázkový kartičky s tvými rýmy by ocenil i logoped.
přidáno 05.02.2023 - 20:03
komentářů7(5.)
krasosmutná...to je tou tmou
přidáno 05.02.2023 - 20:02
komentářů11(2.)
koukám, že holky frčí... ;)
přidáno 05.02.2023 - 18:56
komentářů11(1.)
Nemocná ,opuštěná usportovaná chudinky.
povedené
přidáno 05.02.2023 - 18:53
komentářů10(3.)
Člověk musí věřit, i když je to často těžké.
přidáno 05.02.2023 - 18:49
komentářů11(10.)
Miňko: Kéž by nevznikla .Díky
přidáno 05.02.2023 - 16:39
komentářů6(6.)
Miňko: Děkuji za přečtení
přidáno 05.02.2023 - 16:05
komentářů12(8.)
Karpatský: neprochází - je hezčí, ok. Na třetí se stále pracuje. Dík.
přidáno 05.02.2023 - 15:02
komentářů7(4.)
Pěkná..
přidáno 05.02.2023 - 14:57
komentářů6(5.)
Velmi aktuální téma...
přidáno 05.02.2023 - 14:56
komentářů11(9.)
Působové...
přidáno 05.02.2023 - 14:15
komentářů10(2.)
človiček: :-) Ano, k soucitu jsem doputovala již v dětství… problém je, když se jako HSP člověk v toxické rodině naučí svůj soucit posílat jen směrem ven, ale už ne dovnitř. A v dospělosti se to pak s opakovanými neúspěchy snaží opravit. Ale u mě už to dávno není maturita, spíš doktorát :-) Za to s tou harmonií mě možná přeceňuješ, tu reálně neumím snad ani na čtyřku, až na občasné naivní záblesky marné snahy.
přidáno 05.02.2023 - 14:04
komentářů10(1.)
Jen přes vlastní bolest putujeme k soucitu. Tu skutečnost nejde asi obejít, ale dá se tím projít a nechat to pak už za sebou. Ani netušíš jak moc se ti rozšířilo vnímání. Některé předměty fakt člověka nebaví, ale je na tobě , kdy odmaturuješ. Jak jen můžeš pochybovat? Šprte, Tragédii už nestuduj. Máš to za jedna. Skus harmonii, tam máš trojky.
přidáno 05.02.2023 - 13:55
komentářů7(3.)
To tvarování sloupku má kouzlo reklamy. když se tam nasouká obsah, může dílko mít i prostorové vyjádření obrázkem. Napadlo mně utvořit obrazec v formě zámku a klíče. Text zámku by vedl k otázce a klíč by byl ztělesněním odpovědí.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :
strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming