Bezdomovcem se může člověk stát i bez krabice vína,ale jo krabicové období nás mělo za mlada asi hodně... :)
LudvíkRoiSoleil: Jo, to já když jela poprvé na pomě, tak jsem vystoupila v půlce na "mezisvahu". Přede mnou jeli totiž můj táta a můj bratr a můj bratr spadl z pomy. Táta za ním vystoupil, aby se o něj postaral a já vystoupila z pomy, protože jsem si myslela, že už je konec, když oba dva vystoupily. Bylo mi sedm, takže se asi není čemu divit... :D
Pan Monte Christo osobně :) zajímavé:) no já jsem se kdysi taky hodně zabýval geopolitikou ale pak jsem si říkal proč to vlastně pořád řešit a stresovat se tím když s tím stejně nic neudělám a začal jsem se zase zabývat jinými tématy .....
Tak teď mi došlo, že moje první byla v tomhle stylu a vidím jak jsem na začátku taky pěkně šroubovala :) Máš nápady a zaujmeš i když je to vlastně jen kocovina ;)
Víš podle mě jsi jeden z těch, kterým rýmy vyloženě škodí. Pomohlo by ti text trošičku rozbourat a rozvolnit. Jo a nebuď takovej extrémní tragéd. Jinak jsi mě zaujal a máš i nápady,jen netlač tolik na tužku ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

