Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.02.2023 - 21:21
komentářů4(1.)
Pěkné
přidáno 10.02.2023 - 20:14
komentářů13(13.)
Pěkná,tak snad ...
přidáno 10.02.2023 - 17:15
komentářů9(9.)
:D
přidáno 10.02.2023 - 17:09
komentářů16(16.)
Bezdomovcem se může člověk stát i bez krabice vína,ale jo krabicové období nás mělo za mlada asi hodně... :)
přidáno 10.02.2023 - 17:01
komentářů7(2.)
Těžko zapírat.
přidáno 10.02.2023 - 15:26
komentářů2(2.)
Zajímavá mini :)
přidáno 10.02.2023 - 15:13
komentářů4(4.)
Hodně zajímavá.
přidáno 10.02.2023 - 10:17
komentářů3(1.)
TOP !
přidáno 10.02.2023 - 09:09
komentářů2(2.)
LudvíkRoiSoleil: Jo, to já když jela poprvé na pomě, tak jsem vystoupila v půlce na "mezisvahu". Přede mnou jeli totiž můj táta a můj bratr a můj bratr spadl z pomy. Táta za ním vystoupil, aby se o něj postaral a já vystoupila z pomy, protože jsem si myslela, že už je konec, když oba dva vystoupily. Bylo mi sedm, takže se asi není čemu divit... :D
přidáno 10.02.2023 - 08:59
komentářů7(1.)
:D
přidáno 10.02.2023 - 07:50
komentářů2(2.)
Pan Monte Christo osobně :) zajímavé:) no já jsem se kdysi taky hodně zabýval geopolitikou ale pak jsem si říkal proč to vlastně pořád řešit a stresovat se tím když s tím stejně nic neudělám a začal jsem se zase zabývat jinými tématy .....
přidáno 10.02.2023 - 06:07
komentářů6(4.)
zaseja: Psavec: Dandy: Díky...
přidáno 10.02.2023 - 04:40
komentářů8(5.)
Myslím, že Elišku znám..
přidáno 10.02.2023 - 04:37
komentářů5(2.)
Toxické odpady lásky mohou kontaminovat srdce i po létech.
přidáno 10.02.2023 - 00:54
komentářů10(10.)
Upřímná.
přidáno 10.02.2023 - 00:15
komentářů7(7.)
Zajímavá.
přidáno 09.02.2023 - 21:59
komentářů2(2.)
Zaujala.
přidáno 09.02.2023 - 21:57
komentářů6(6.)
Taková pěkná,jak z divokého západu :)
přidáno 09.02.2023 - 21:49
komentářů2(2.)
Tak teď mi došlo, že moje první byla v tomhle stylu a vidím jak jsem na začátku taky pěkně šroubovala :) Máš nápady a zaujmeš i když je to vlastně jen kocovina ;)
přidáno 09.02.2023 - 21:43
komentářů3(3.)
Víš podle mě jsi jeden z těch, kterým rýmy vyloženě škodí. Pomohlo by ti text trošičku rozbourat a rozvolnit. Jo a nebuď takovej extrémní tragéd. Jinak jsi mě zaujal a máš i nápady,jen netlač tolik na tužku ;)
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming