Miňko: Díky moc. Jen bych potřeboval dovysvětlit tu rýmu v názvu....
Pěkný obraz. Ale o té subjektivitě se ti zmiňovali ostatní, opakoval bych je.
První dílko je taková recese na biblické téma(nemyšleno jako ekonomický pokles ale žert). Druhé se mi líbí. Odráží se ve skle? Když jsem to četl poprvé, viděl jsem nějak automaticky stíny stromů na podlaze, proto ty větve jsou až na zem. Třetí - úplně na začátku jsem se ptal, jak zima může předbíhat ostatky své babičky a kdo je babičkou zimy. Pardon. později mi došlo, že jde asi o vnučku v textu nevyjádřenou.
U nás to také vypadá na skoro jaro, hlavně ti ptáci :) Báseň moc milá a potěšila.
Milá, takhle já koukám na hvězdy...lidstvo už mě nebere :)
Mladé.
Mladé.
tak u nás dnes mlhavo, inverze...a teď zima
dívky něžné jako květy
krásné jako svítání
rudě září jejich rety
nohy štíhlé v kole tančí
duše mužů tiše jančí
v dáli zvony vyzvání
krásné jako svítání
rudě září jejich rety
nohy štíhlé v kole tančí
duše mužů tiše jančí
v dáli zvony vyzvání
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
timelady řekla o Jsoucno :(Slunce, co svítí na opačnou stranu. Bez něj by byl můj život až moc růžovej))

