Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 14.06.2026 - 08:02
komentářů7(7.)
Santiago Dibla: To je milé a dát ve hře MAT lákavé
přidáno 14.06.2026 - 06:43
komentářů6(6.)
Dandy Děkuji - Krása není povrchní dokonalost
Skutečnou krásu snadno přehlédneš
Měj se. Miras
přidáno 14.06.2026 - 06:32
komentářů6(5.)
Jarda468 Jsem rád, že se líbí.
Přeji příjemnou neděli.
Díky
Miras
přidáno 14.06.2026 - 06:27
komentářů6(4.)
puero Pochopit je dobré a zažít je krásné.
Díky a měj úsměv. Miras
přidáno 14.06.2026 - 06:24
komentářů2(2.)
Homér Ano, máš pravdu - je to klišé. Ale tak nějak jsem měl
potřebu ho připomenout. Každý dobře ví, o čem píšu, ale stále
to většina nechápe. Není to jenom o tom hledat, ale hlavně
se tak chovat. Díky a měj krásný den. Miras
přidáno 13.06.2026 - 23:32
komentářů8(2.)
Co se divíš, že je chladná v jejím věku,
tak buď gentleman a podej jí deku ... (((-:
přidáno 13.06.2026 - 22:00
komentářů7(7.)
Tak snad mě to čeká až za hodně dlouho :D
přidáno 13.06.2026 - 21:59
komentářů7(6.)
Dostal jsem chuť zase si zahrát šachy :)
přidáno 13.06.2026 - 20:13
komentářů4(3.)
Oči mluví beze slov...hezké napsané
přidáno 13.06.2026 - 19:34
komentářů8(1.)
Život je i otomhle.
přidáno 13.06.2026 - 19:33
komentářů4(2.)
Oči jsou okno do duše,pěkné.
přidáno 13.06.2026 - 18:03
komentářů2(2.)
díky,dobrý
přidáno 13.06.2026 - 18:03
komentářů3(2.)
děkuji
přidáno 13.06.2026 - 17:45
komentářů7(5.)
Učím se víc si hrát na té šachovnici života ;)
přidáno 13.06.2026 - 17:30
komentářů7(4.)
Psavec: Souhlasím, ale já je teda hrát neumím neboť v těch strategiích mám mezery
přidáno 13.06.2026 - 13:55
komentářů4(1.)
Oči jsou brána do duše.
přidáno 13.06.2026 - 13:51
komentářů1(1.)
Takový nanicovatý den.
přidáno 13.06.2026 - 13:41
komentářů7(3.)
Šachy jsou královská hra.
přidáno 13.06.2026 - 13:37
komentářů7(6.)
kekebreke: Velký dík.
přidáno 13.06.2026 - 13:35
komentářů7(5.)
Brigita: Díky moc za komentář.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 9524
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :
Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming