Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 18.06.2026 - 08:07
komentářů4(4.)
Dark Alchemist: děkuji. Asi je jasné, že mám rád Kryla. Jeste jednou díky
přidáno 18.06.2026 - 08:07
komentářů4(1.)
Nesmis se trapit cizim rozhodnutim, kazdy mame svou svobodnou vuli (bohuzel - ja bych to zakazal). Kazdy zodpovida hlavne sam za sebe. Nikdo nemuze dokonale spasit svet.
přidáno 18.06.2026 - 08:01
komentářů7(7.)
Po letech nová technologie přináší nové možnosti :)
https://suno.com/s/jBZr32ZxZDDtr330
přidáno 18.06.2026 - 06:12
komentářů6(1.)
Naše Malča za kyblík spařeneho byla vždy vkliduvšak každý tvor je jiný..
přidáno 17.06.2026 - 21:36
komentářů8(2.)
Dark Alchemist: Děkuji.
přidáno 17.06.2026 - 19:43
komentářů4(3.)
Tohle je poutavé a hodně zajímavé a i ta hudba k tomu dobře sedí...
přidáno 17.06.2026 - 19:41
komentářů8(1.)
To má hloubku ....
přidáno 17.06.2026 - 19:38
komentářů3(3.)
Psavec: Dandy: Ano, tady se poznají odborníci znalí věci ... (((-:
přidáno 17.06.2026 - 06:50
komentářů2(2.)
Psavec: Díky za komentář.
přidáno 16.06.2026 - 19:36
komentářů3(2.)
Povedené jiskření.
přidáno 16.06.2026 - 16:29
komentářů4(2.)
Dandy: děkuji Ti
přidáno 16.06.2026 - 13:31
komentářů3(3.)
Voda si zaslouží nejednu báseň.
přidáno 16.06.2026 - 13:26
komentářů3(3.)
Skvělá, moc se mi líbí.
přidáno 16.06.2026 - 13:21
komentářů2(1.)
Pořád na něžnou strunu.
přidáno 16.06.2026 - 13:19
komentářů3(1.)
To je vlhké čtení.
přidáno 16.06.2026 - 12:57
komentářů8(8.)
človiček: Díky za vtipné doplnění.
přidáno 16.06.2026 - 12:55
komentářů8(7.)
Brigita: Díky za bezva koment.
přidáno 16.06.2026 - 12:53
komentářů8(6.)
Dark Alchemist: Dandy: Díky moc.
přidáno 16.06.2026 - 12:33
komentářů3(2.)
Voda dává i bere.
Zurčí v melandrech špluchá,jeji hladina je jak zrcadlo světa.
Pěkné je to vyznání.
přidáno 16.06.2026 - 09:50
komentářů4(4.)
Genealogie je ve skutečnosti dost depresivní věda.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 9525
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming