|
|
Vonku kvitne vlčí mak a ja mám
jednoducho strach, že pokúsiš sa
tie deti zmanipulovať.
Už predsa viem, čo všetko
dokážeš povedať, len nech sa beh
vecí nakloní v tvoj prospech, však?
Ešte šťastie, že ich matka nemá
seno v hlave a na komunikáciu
s nimi dostala som požehnanie.
V poli kvitne vlčí mak a ja mám stále strach, že
ten bordel z minulosti, nahromadený v utrápenej
hlave aj v ubolenej duši sa možno nikdy nerozpustí.
Som si istá, že by zabrali bozky, ak mi ich venuje
ten správny protipól. Len neviem... mám si ho
vymodliť či vysnívať?
Vraj cestovateľ. Nie. Ty si vetroplach,
sľubuješ len tak do vetra (ten prsteň si
mi nemal dávať!),
manipulatívny klamár a egoistický narcis
s autistickými rysmi, ako to, že som to nevidela
celé roky?
Vieš Pupi, rozhodla som sa, že v budúcnosti
budem šťastná.
Bez teba. A nech ťa aj roztrhne, tie deti
stretávať budem.
Vonku kvitne vlčí mak. A mňa hreje pri srdci
ten fakt, že ty moje bozky už nikdy neochutnáš.
Teší ma to o to viac, že viem, ako si ich zbožňoval.
Som zlomyseľná?
Nie.
Iba škodoradostná.
Som predsa škorpiónka.
ZBOHOM, maj ma rád!
... alebo ma neznášaj,
je mi to fu(c)k, kamarát!
jednoducho strach, že pokúsiš sa
tie deti zmanipulovať.
Už predsa viem, čo všetko
dokážeš povedať, len nech sa beh
vecí nakloní v tvoj prospech, však?
Ešte šťastie, že ich matka nemá
seno v hlave a na komunikáciu
s nimi dostala som požehnanie.
V poli kvitne vlčí mak a ja mám stále strach, že
ten bordel z minulosti, nahromadený v utrápenej
hlave aj v ubolenej duši sa možno nikdy nerozpustí.
Som si istá, že by zabrali bozky, ak mi ich venuje
ten správny protipól. Len neviem... mám si ho
vymodliť či vysnívať?
Vraj cestovateľ. Nie. Ty si vetroplach,
sľubuješ len tak do vetra (ten prsteň si
mi nemal dávať!),
manipulatívny klamár a egoistický narcis
s autistickými rysmi, ako to, že som to nevidela
celé roky?
Vieš Pupi, rozhodla som sa, že v budúcnosti
budem šťastná.
Bez teba. A nech ťa aj roztrhne, tie deti
stretávať budem.
Vonku kvitne vlčí mak. A mňa hreje pri srdci
ten fakt, že ty moje bozky už nikdy neochutnáš.
Teší ma to o to viac, že viem, ako si ich zbožňoval.
Som zlomyseľná?
Nie.
Iba škodoradostná.
Som predsa škorpiónka.
ZBOHOM, maj ma rád!
... alebo ma neznášaj,
je mi to fu(c)k, kamarát!
1.6. - Den dětí.
Dost hořký den dětí.
Jako chyba v osení.
Jako vlčí máky na okraji
zlatého lánu s pšenicí.
Smutné.
A sluneční božstva se otočí
a odejdou
a nechají svět napospas
temnotě.
Dost hořký den dětí.
Jako chyba v osení.
Jako vlčí máky na okraji
zlatého lánu s pšenicí.
Smutné.
A sluneční božstva se otočí
a odejdou
a nechají svět napospas
temnotě.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vonku kvitne vlčí mak : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Předchozí dílo autora : Roztrieštená
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Lizzzie :Lizz znam uz z literu. pise kouzelnou, originalni poezii. a tady patri mezi moje nejoblibenejsi lidi ;-)

