Basnicky mi rytmusem ujizdi sem a tam... ale nevim zda je to spatne... je to pocitova zalezitost... neumela, proste tak jak vyletla z duse... coz je vlsastne fajn
Svět sociálních sítí, filtrů a podobných s prominutím sraček, trápí i mnohem starší generace. možná o to víc, že jsme ještě zažili svět bez mobilů, internet byl výsada, při které se člověk modlil, aby nezazvonil telefon (kdo ví, ten ví). Lítali jsme venku, četli - rozvýjeli fantazii i poznávali... dnes staci dvakrat tuknout a vse mas pred sebou na obrazovce, ale otazka zni, je to realny svet? Ptas se kam patrite? odpoved je vlastne jednocucha a jen musim trochu opravit slovoslet - Ne kam ale KOMU? Patrite zejmena sami sobe. Vysrat se na svet okolo a zit po svem at to stoji co to stoji - a ver mi nekdy je cena az neuprosna...
Na jednu stranu se modlím, ať tohle zase poznám, na druhou chápu ten hluboký stach... hezky podáno.
Ožralí bizoni, dost dobrý kontrast k tak intimnímu momentu. Je krásná… A holky si všimnou vždycky.
Santiago Dibla: mno... pochvala od puera... kamaráde, smekám,... a jdu se někam zahrabat
Neu: puero: Až v červenci vyjde, hodím odkaz. Jinak mockrát děkuji :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
valemart řekl o Španěl :Kamarád v tom pravém slova smyslu, tulák světa, psavec, barman, boxer, prožili jsme spolu dost Života, prostě beatnik!

