Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 19.06.2026 - 08:59
komentářů4(1.)
Vzpomněl jsem si na Hupa a Hopa - máš na svědomí mou nostalgii a s ní spojený stud.
přidáno 19.06.2026 - 08:21
komentářů9(9.)
Amelie M.: Díky. Jsem rád za vnímající čtení.
přidáno 19.06.2026 - 08:20
komentářů12(12.)
Amelie M.: Díky moc a od tebe těží zvlášť.
přidáno 18.06.2026 - 23:00
komentářů9(8.)
jo, jo... asi většina z nás to někdy cítila podobně... dobře jsi to uchopil, bez příkras a to mě baví
přidáno 18.06.2026 - 22:57
komentářů12(11.)
tohle je skvělý! :)
přidáno 18.06.2026 - 22:56
komentářů6(6.)
Homér: čauky, no ještě jo :-) díky za reakci
přidáno 18.06.2026 - 22:55
komentářů6(5.)
Mlčeti Zlato: to mě těší :-)
přidáno 18.06.2026 - 22:38
komentářů8(4.)
Brigita: Děkuji.
přidáno 18.06.2026 - 20:58
komentářů4(4.)
človiček: To asi nie, aj keď na filozofické úvahy teraz nie som vôbec nastavená. Každopádne nie každá smrť je otázkou absolútnej kauzality. Ťažko povedať, kedy viac bolí (okolie, resp.pozostalých, všakže.) Ďakujem za zastavenie.
přidáno 18.06.2026 - 15:01
komentářů4(2.)
človiček: :-) máš pravdu, možná by bylo lepší mlčet
přidáno 18.06.2026 - 14:59
komentářů4(1.)
Včera jsem mluvil s hlavou, říkám: Nejsi blbá, řekni mi co potřebuješ a já ti to seženu a Ona na to. Citron ráno, řepu v poledne a jablečný ocet do vody. A k duši: Mlčení je Božím slovem, mluvení jen špatným překladem.
přidáno 18.06.2026 - 14:59
komentářů2(2.)
Hezké a inspirativní. Děkuji.
přidáno 18.06.2026 - 14:56
komentářů8(8.)
Pěkná.
přidáno 18.06.2026 - 14:53
komentářů3(3.)
Moc pěkná.
přidáno 18.06.2026 - 14:48
komentářů8(3.)
Krásné.
přidáno 18.06.2026 - 14:47
komentářů6(4.)
Brigita: Na dně duše mám vždy vtipnou trampolínu na který si zalítám.
přidáno 18.06.2026 - 14:44
komentářů4(3.)
Dcera si pořídila silnou motorku. Kdysi jsme spolu v trysku slítly z koně. Teď trnu běsem ale věřím jí. Neříká Nám kdy a kam jede. Je smrt jen potřebnou zkušeností?? V koloběhu žití?
přidáno 18.06.2026 - 14:34
komentářů6(3.)
Perfektně popsané. :-)
přidáno 18.06.2026 - 14:30
komentářů6(2.)
Dandy: Nebylo to tak dramatický, dokonce diváky jsem si přimyslel. Báseň mě napadla když jsem si uvědomil, že by to z cesty mohlo tak vypadat. Dobře jsem se tím pobavil.
přidáno 18.06.2026 - 13:10
komentářů4(2.)
Strach: Ale keď ona...!!!!!!!! :( Ja viem, že máš pravdu. Ďakujem.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 9525

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming