
08.06.2026 - 10:32

2(2.)
Psavec: ou ye!

07.06.2026 - 09:28

5(4.)
Poezie anonymity: Čau, dík!

07.06.2026 - 09:28

5(3.)
casa.de.locos: Jasný, samozřejmě s vodou. Škoda, že není čistá i v řekách, což nemyslím Otavu, ale třebas takovou Radbuzu, či Berounku. Jsou to hnědotoky. Opava je pro mě větší exotika než Panama:-).

07.06.2026 - 07:10

8(6.)
Psavec: Děkuji.

06.06.2026 - 23:24

6(2.)
Vesmír láká i vzrušuje.

06.06.2026 - 23:19

8(5.)
Zavoněla.

06.06.2026 - 23:18

3(1.)
Spolupráce se daří.

06.06.2026 - 23:16

8(6.)
Lotka: Dík za návštěvu.

06.06.2026 - 23:12

8(5.)
Dandy: Díky.

06.06.2026 - 23:12

8(4.)
Brigita: Díky moc.

06.06.2026 - 23:10

3(2.)
Taková neveselá.

06.06.2026 - 23:08

2(2.)
Zaujala. dobrá.

06.06.2026 - 23:06

2(1.)
Dobrá, už jsem četl.

06.06.2026 - 23:01

7(3.)
Bezva.

06.06.2026 - 08:41

5(2.)
Jen pokud je v něm voda. U nás je šífr za Opavou, studená voda a jsou tam krásně vidět ryby.

05.06.2026 - 23:27

8(4.)
Poezie anonymity: Děkuji kytky jsou němé krásky.

05.06.2026 - 23:26

6(1.)
Bezva putování ar ozbor.
Co vše vtom.prostoru velikánů a drobků.

05.06.2026 - 22:02

8(7.)
Mně se to líbí!

05.06.2026 - 22:01

3(1.)
Ah, nějak na mě dopadla..

05.06.2026 - 22:00

10(9.)
Pokaždé, když ji přečtu, najdu v ní něco nového :))