Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 10.06.2026 - 15:23
komentářů8(5.)
Brigita: Tady je to spíš myšleno z druhé strany - bublifuk je jen metafora pro vyjádření pocitu. Ale vlastně se mi líbí, že to jde číst i takhle, takže děkuju :-)
přidáno 10.06.2026 - 15:19
komentářů8(4.)
puero: Básnířka smutkem odděná si jednou dovolila jiný háv. Nemůže se pak asi divit, že za odměnu dostala mikroplasty a existenciální bublifuk determinismu vedoucího ke zkáze lidstva, že?

A přesto si občas nějaká bublina dovolí existovat, navzdory člověku a jeho ničivým vášním. Naštěstí tu máme poezii, kde může bublina zůstat nedotknutá a právě tak křehká, jako byla v momentě svého vzniku.
přidáno 10.06.2026 - 13:25
komentářů2(2.)
chtějí býti dravci.
přidáno 10.06.2026 - 11:33
komentářů1(1.)
Vítej v klubu.
přidáno 10.06.2026 - 11:14
komentářů8(3.)
;)
přidáno 10.06.2026 - 11:12
komentářů4(4.)
Jarda468: Ďakujem pekne.
přidáno 10.06.2026 - 11:10
komentářů4(3.)
puero: Odpoviem Ti súkromne.
přidáno 10.06.2026 - 11:05
komentářů8(2.)
Ona by se nerozbila. Je tvrdší než sklo. Mikroplasty které jsou dnes ve vodě, ve vzduchu i v mýdle ji činí nezničitelnou. To ten vášnivý dech, který ji naplnil, ten pracuje na její nezvratitelné zkáze navzdory inertnímu prostoru, kterým pluje. Vášně vdechnuté do bublifukového terče s mýdlovou blánou. A tak za vší zkázou nakonec vždy stojí člověk sám.

Básnička jak obrázek z reklamy. Pěkné a mýdlové.
přidáno 10.06.2026 - 07:44
komentářů2(1.)
:-) na konci je asi drobná chybička, ale jinak velmi vtipné :-)
přidáno 10.06.2026 - 07:43
komentářů8(1.)
To je krásně popsaný moment ... také jsem to dělávala ... :-)
přidáno 10.06.2026 - 06:37
komentářů8(8.)
Poezie anonymity: Děkuji.
přidáno 09.06.2026 - 20:32
komentářů5(5.)
Brigita: Díky Brigi, moc si toho vážím :-)
přidáno 09.06.2026 - 20:31
komentářů5(4.)
Dandy: Děkuji
přidáno 09.06.2026 - 18:59
komentářů5(3.)
Přesně tak.
přidáno 09.06.2026 - 18:57
komentářů3(1.)
Už jsem četl a hodnotil.
přidáno 09.06.2026 - 18:52
komentářů1(1.)
Pěkná.
přidáno 09.06.2026 - 17:03
komentářů5(5.)
Hustý, ale tak nějak
přidáno 09.06.2026 - 09:24
komentářů5(2.)
Pěkná ,plná pravdy.
přidáno 09.06.2026 - 09:08
komentářů6(5.)
Pěkné. Oceňuji originálnější pojetí. A mám rád to téma.
přidáno 09.06.2026 - 07:38
komentářů5(1.)
Tichá vítězství jsou hlavně uvnitř srdce a je to tak správně, protože jsou Tvá a důležitá hlavně pro Tebe. Jen Ty sám totiž nejlépe víš, kolik úsilí Tě stála.
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16 ... 9525

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming