Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 12.06.2026 - 18:01
komentářů7(3.)
Psavec je nejlepší :-)
přidáno 12.06.2026 - 18:00
komentářů3(2.)
Homér: Návrh, který dáváš pro ně není to pravé. Nikdy nebyl. Já jsem tragéd. Chci vidět jak se lidé potýkají s umírajícím světem, s mizející lidskostí... jak přežívají své vlastní chyby.
přidáno 12.06.2026 - 17:37
komentářů3(1.)
Kašli na scifi, napiš něco ze svýho života. Hunger Games, Solaris, Star Wars ani Červený trpaslík z toho stejnak nebudou. Napiš něco o tom, jak tě balí chlapi a ty je kopeš do koulí.
přidáno 12.06.2026 - 17:32
komentářů2(1.)
Proč je úvaha rozřádkovaná jako báseň? Abys tomu dodal sílu a dramatičnost? Já ti nevím Mirasi, spíš je to takové líbivé klišé, totálně zjednodušující pohled na vnitřní dynamiku dlouhodobých vztahů.
přidáno 12.06.2026 - 14:56
komentářů7(2.)
Daisy Moore: To není, naopak mnoho hráčských dovedností i oceňuji
přidáno 12.06.2026 - 11:12
komentářů7(1.)
Pro mnohé je šachovnicí život... není na tom nic špatného. Záleží, kdo je jaký hráč.
přidáno 12.06.2026 - 11:09
komentářů8(7.)
poetický okamžik krásného dětství
přidáno 12.06.2026 - 11:08
komentářů8(7.)
až smutně pravdivé
přidáno 12.06.2026 - 07:36
komentářů1(1.)
...anebo třezalku, ale to je asi slabý kalibr...
přidáno 12.06.2026 - 07:14
komentářů7(2.)
:-) Vy nezklamente ... poslední sloka mi připomíná hlášku z Pelíšků: "Šu.... je pro děcka, chlapi si vypijou." :-)
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8(8.)
Psavec: Děkuji, hlubokoslkon
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8(7.)
slnečnica: převeliké díky
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8(6.)
Brigita: Moc děkuji a červenám se
přidáno 11.06.2026 - 16:40
komentářů7(1.)
No ze života,bezva napsané.
přidáno 11.06.2026 - 14:38
komentářů8(5.)
Parádní kousek.
přidáno 11.06.2026 - 14:36
komentářů8(6.)
Duhové bubliny, paráda.
přidáno 11.06.2026 - 09:08
komentářů8(4.)
Tá posledná strofa je TOP.
přidáno 11.06.2026 - 08:06
komentářů8(3.)
Tak ta je moc krásná.
přidáno 10.06.2026 - 20:10
komentářů8(2.)
Dandy: Já převelice děkuji
přidáno 10.06.2026 - 20:05
komentářů8(1.)
Zajimavá ,líbí.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 9525
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming