Tichá vítězství jsou hlavně uvnitř srdce a je to tak správně, protože jsou Tvá a důležitá hlavně pro Tebe. Jen Ty sám totiž nejlépe víš, kolik úsilí Tě stála.
Souhlasím s "Vaska49", je to hodně zajímavý přístup a zdařilý. Moc se mi to líbí.
Jarda468: Děkujeme, když píše srdce, nemůže tomu být jinak. :-) Ještě ji máme i zhudebněnou a ta je si troufám napsat ještě mnohem hezčí. Melodie tomu dodá mnohem větší hloubku.
Psavec: Ano, děkujeme. :-)
Psavec: Ano, děkujeme. :-)
Poezie anonymity: To mne moc těší a děkuji za zastavení. :-)
Poezie anonymity: Děkuju za přečtení a za názor. Po přečtení Tvých básní je to pro mne velké uznání.
Psavec: Díky za zastavení a přečtení. Tvůj názor je pro mne obzvlášť cenný.
Hanulka podle mne vystihla podstatu. Jinak viz komentář ke Kosmu. Díky.
Poezie je jako oblaka na obloze - v jejich tvarech si každý může najít to své. svůj obraz jsem si v Tvé básni našel. Díky.
Zcela nový, objevný přístup k poezii! Dá se to nazvat POEZIE VŠEDNÍHO DNE. Prosím, prosím, mohl bys takhle napsat víc? Mně se zdáš jako objevitel.

