Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 01.02.2023 - 22:20
komentářů6(3.)
Miňko: Dík.
přidáno 01.02.2023 - 21:57
komentářů13(13.)
Musím si tě šetřit, denně tři básně jako tři lžičky sirupu na kašel :)
přidáno 01.02.2023 - 21:42
komentářů18(18.)
Těžko soudit motýla ;)
přidáno 01.02.2023 - 21:30
komentářů11(11.)
Auvajs.
přidáno 01.02.2023 - 21:22
komentářů10(10.)
díky všem za zastavení, šlo o vločku na rukavici, až po napsání mi došlo, že by mohlo mít dvojí výklad.
přidáno 01.02.2023 - 21:22
komentářů6(6.)
Úžasná. Máš hlas jako zakletá lesní královna.
přidáno 01.02.2023 - 21:18
komentářů5(4.)
Ježkovi voči co já tady ještě naleznu :D
přidáno 01.02.2023 - 21:15
komentářů10(10.)
Hustá, doufám že se znovu objevíš.
přidáno 01.02.2023 - 21:09
komentářů11(11.)
Pěkná.
přidáno 01.02.2023 - 20:56
komentářů12(12.)
františek: :-)))
přidáno 01.02.2023 - 20:55
komentářů12(11.)
zaseja: Děkuji :-)
přidáno 01.02.2023 - 20:55
komentářů12(10.)
Miro Sparkus: Píšu to bez teček, protože se mi to takhle prostě líbí víc. Božská je s velkým B náhodou, ale tak nějak mi tam nakonec sedělo. Jinak jsem ráda, že se líbí, díky
přidáno 01.02.2023 - 20:51
komentářů12(9.)
Psavec: Díky za souznění
přidáno 01.02.2023 - 20:51
komentářů12(8.)
Dandy: Amen :-)
přidáno 01.02.2023 - 20:51
komentářů12(7.)
Mlčeti Zlato: Díky za souznění...
přidáno 01.02.2023 - 20:42
komentářů5(5.)
Dandy: znám, mám oba karpální tunely po operaci, chuťovka. Souzním.
přidáno 01.02.2023 - 20:41
komentářů21(13.)
borovice: díky, taky o - lednové - přemítám, zde v Psanecké dílně je dobře pro doťuk, domýšlení - děkuji moc...

Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce
přidáno 01.02.2023 - 20:08
komentářů4(1.)
jaj...to vidím hodně živě... ;))
přidáno 01.02.2023 - 20:07
komentářů5(5.)
neprodávej ;)
přidáno 01.02.2023 - 19:51
komentářů5(4.)
Lracoval a i přes rukavky trn.
6 krát jsem přežil sražku s autem a takovej prcek,půl roku problém
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :
Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming