Musím si tě šetřit, denně tři básně jako tři lžičky sirupu na kašel :)
díky všem za zastavení, šlo o vločku na rukavici, až po napsání mi došlo, že by mohlo mít dvojí výklad.
Miro Sparkus: Píšu to bez teček, protože se mi to takhle prostě líbí víc. Božská je s velkým B náhodou, ale tak nějak mi tam nakonec sedělo. Jinak jsem ráda, že se líbí, díky
Dandy: znám, mám oba karpální tunely po operaci, chuťovka. Souzním.
borovice: díky, taky o - lednové - přemítám, zde v Psanecké dílně je dobře pro doťuk, domýšlení - děkuji moc...
Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce
Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce
Lracoval a i přes rukavky trn.
6 krát jsem přežil sražku s autem a takovej prcek,půl roku problém
6 krát jsem přežil sražku s autem a takovej prcek,půl roku problém
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

