Nepleťte si prosím Woytu s Wojtou,
jeden tvoří Haiku
druhý v hájku
trávu hulí
a zasloužil by po .....
jeden tvoří Haiku
druhý v hájku
trávu hulí
a zasloužil by po .....
Když nám schází ozubí
čím se chlapi zazubí,
tak si jako vždycky
jenom zatnou pysky
do piva,
nic jiného nezbývá.
ˇÚstní voda pro zletilé na tři- RUM.
čím se chlapi zazubí,
tak si jako vždycky
jenom zatnou pysky
do piva,
nic jiného nezbývá.
ˇÚstní voda pro zletilé na tři- RUM.
Povedené obě.
Musím švagrové zeptat zda nezačala jezdit na koni.les má nedaleko
Musím švagrové zeptat zda nezačala jezdit na koni.les má nedaleko
Tyra(nka): Super, to jsem moc rád. Tak snad se ti bude román líbit. A děkuju moc za milí komentář.
První senrju /?/ mě rozesmálo.
Druhé se mi hodně líbí... krásný obraz.
Třetí moc nerozumím a nezdá se mi.
Druhé se mi hodně líbí... krásný obraz.
Třetí moc nerozumím a nezdá se mi.
Ziny: děkuju, Ziny, hned jsem si píseň pustila, je zvláštně smutná.
Tak pablesky asi ne? :-)
Tak pablesky asi ne? :-)
Mám hodně ráda fantasy a tenhle příběh mě opravdu zaujal... Jdu si přečíst další kapitoly.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)

