Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.02.2023 - 14:49
komentářů14(13.)
Nepleťte si prosím Woytu s Wojtou,
jeden tvoří Haiku
druhý v hájku
trávu hulí
a zasloužil by po .....
přidáno 03.02.2023 - 14:27
komentářů12(4.)
Fajn...
přidáno 03.02.2023 - 14:22
komentářů7(3.)
Když nám schází ozubí
čím se chlapi zazubí,
tak si jako vždycky
jenom zatnou pysky
do piva,
nic jiného nezbývá.

ˇÚstní voda pro zletilé na tři- RUM.
přidáno 03.02.2023 - 13:55
komentářů9(9.)
Hezký námět :)
přidáno 03.02.2023 - 13:49
komentářů11(11.)
Pěkná.
přidáno 03.02.2023 - 13:07
komentářů5(5.)
Hodně smutná.
přidáno 03.02.2023 - 13:04
komentářů14(14.)
Ano pěkná.
přidáno 03.02.2023 - 12:48
komentářů11(11.)
Dobré.
přidáno 03.02.2023 - 12:46
komentářů12(3.)
Kamila je povedenější :)
přidáno 03.02.2023 - 12:44
komentářů7(2.)
:D
přidáno 03.02.2023 - 12:43
komentářů12(3.)
Moc pěkné všechny tři.
přidáno 03.02.2023 - 12:36
komentářů12(2.)
Povedené obě.
Musím švagrové zeptat zda nezačala jezdit na koni.les má nedaleko
přidáno 03.02.2023 - 11:58
komentářů4(2.)
Tyra(nka): Super, to jsem moc rád. Tak snad se ti bude román líbit. A děkuju moc za milí komentář.
přidáno 03.02.2023 - 11:49
komentářů12(2.)
První senrju /?/ mě rozesmálo.
Druhé se mi hodně líbí... krásný obraz.
Třetí moc nerozumím a nezdá se mi.
přidáno 03.02.2023 - 11:47
komentářů21(21.)
Ziny: děkuju, Ziny, hned jsem si píseň pustila, je zvláštně smutná.
Tak pablesky asi ne? :-)
přidáno 03.02.2023 - 11:36
komentářů2(2.)
láska je dar
přidáno 03.02.2023 - 11:35
komentářů7(1.)
:D
přidáno 03.02.2023 - 11:35
komentářů12(1.)
:D
přidáno 03.02.2023 - 10:57
komentářů4(1.)
Mám hodně ráda fantasy a tenhle příběh mě opravdu zaujal... Jdu si přečíst další kapitoly.
přidáno 03.02.2023 - 10:49
komentářů12(1.)
???? haiku?
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming