
04.02.2023 - 20:21

3(3.)
Děkuji, za komentáře a jsem ráda, že vás ještě nepřestalo bavit to číst...

04.02.2023 - 20:20

2(2.)
Tyra(nka): Děkuju moc, tak snad nezklamu a povede se

04.02.2023 - 20:18

2(1.)
Už teď se těším na další kapitolu...

04.02.2023 - 18:05

5(1.)
Ten konec je velká (smutná) pravda.

04.02.2023 - 17:52

5(5.)
Sasanka: Díky, tohle ani nevim, jestli si nekdy budu cist, jen dekuji za komentar.

04.02.2023 - 14:56

6(6.)
Psavec: Miňko: človiček: Díky moc všem, že jste se stavili a snad se i líbila.

04.02.2023 - 14:55

6(5.)
ukrytá v máku: Moc děkuji, těší mě to…

04.02.2023 - 14:44

12(11.)
Velice děkuji.

04.02.2023 - 14:34

12(10.)
Zvedám palec.

04.02.2023 - 11:52

6(3.)
Štěstí je k mání, tak neváhej.

04.02.2023 - 11:42

12(9.)
Miňko: Díkec.

04.02.2023 - 10:04

11(11.)
Psavec: Díky moc.

04.02.2023 - 09:55

6(2.)
Kraj a duše jedno jsou
sladěni stejnou náladou.

04.02.2023 - 09:52

3(2.)
Gora: Dělej Goře radost dál a z Tyranky bude už jen Tyra. Gora je hodná teta, zaslouží si naši snahu.(-:

04.02.2023 - 09:41

12(6.)
kekebreke: Sasanka: Psavec: díky za koment.

04.02.2023 - 09:39

5(5.)
Gora: Děkuji za komentář.Ale opravdu knihy nečtu,zase napsáno na zajímavou fotku

04.02.2023 - 09:19

3(1.)
No, dnešní díl mě potěšil - a ty asi tušíš, proč:-)... jen tak dál.

04.02.2023 - 09:18

5(4.)
Máš knihy rád, to se pozná.

04.02.2023 - 08:05

6(1.)
No, povedla či nepovedla ..... . Vedla.

04.02.2023 - 07:55

5(3.)
Psavec: Miňko: Děkuji vám