Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.02.2023 - 20:21
komentářů3(3.)
Děkuji, za komentáře a jsem ráda, že vás ještě nepřestalo bavit to číst...
přidáno 04.02.2023 - 20:20
komentářů2(2.)
Tyra(nka): Děkuju moc, tak snad nezklamu a povede se
přidáno 04.02.2023 - 20:18
komentářů2(1.)
Už teď se těším na další kapitolu...
přidáno 04.02.2023 - 18:05
komentářů5(1.)
Ten konec je velká (smutná) pravda.
přidáno 04.02.2023 - 17:52
komentářů5(5.)
Sasanka: Díky, tohle ani nevim, jestli si nekdy budu cist, jen dekuji za komentar.
přidáno 04.02.2023 - 14:56
komentářů6(6.)
Psavec: Miňko: človiček: Díky moc všem, že jste se stavili a snad se i líbila.
přidáno 04.02.2023 - 14:55
komentářů6(5.)
ukrytá v máku: Moc děkuji, těší mě to…
přidáno 04.02.2023 - 14:44
komentářů12(11.)
Velice děkuji.
přidáno 04.02.2023 - 14:34
komentářů12(10.)
Zvedám palec.
přidáno 04.02.2023 - 11:52
komentářů6(3.)
Štěstí je k mání, tak neváhej.
přidáno 04.02.2023 - 11:42
komentářů12(9.)
Miňko: Díkec.
přidáno 04.02.2023 - 10:04
komentářů11(11.)
Psavec: Díky moc.
přidáno 04.02.2023 - 09:55
komentářů6(2.)
Kraj a duše jedno jsou
sladěni stejnou náladou.
přidáno 04.02.2023 - 09:52
komentářů3(2.)
Gora: Dělej Goře radost dál a z Tyranky bude už jen Tyra. Gora je hodná teta, zaslouží si naši snahu.(-:
přidáno 04.02.2023 - 09:41
komentářů12(6.)
kekebreke: Sasanka: Psavec: díky za koment.
přidáno 04.02.2023 - 09:39
komentářů5(5.)
Gora: Děkuji za komentář.Ale opravdu knihy nečtu,zase napsáno na zajímavou fotku
přidáno 04.02.2023 - 09:19
komentářů3(1.)
No, dnešní díl mě potěšil - a ty asi tušíš, proč:-)... jen tak dál.
přidáno 04.02.2023 - 09:18
komentářů5(4.)
Máš knihy rád, to se pozná.
přidáno 04.02.2023 - 08:05
komentářů6(1.)
No, povedla či nepovedla ..... . Vedla.
přidáno 04.02.2023 - 07:55
komentářů5(3.)
Psavec: Miňko: Děkuji vám

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming