Děkuji, za komentáře a jsem ráda, že vás ještě nepřestalo bavit to číst...
Tyra(nka): Děkuju moc, tak snad nezklamu a povede se
Už teď se těším na další kapitolu...
Sasanka: Díky, tohle ani nevim, jestli si nekdy budu cist, jen dekuji za komentar.
Psavec: Miňko: človiček: Díky moc všem, že jste se stavili a snad se i líbila.
Kraj a duše jedno jsou
sladěni stejnou náladou.
sladěni stejnou náladou.
Gora: Dělej Goře radost dál a z Tyranky bude už jen Tyra. Gora je hodná teta, zaslouží si naši snahu.(-:
Gora: Děkuji za komentář.Ale opravdu knihy nečtu,zase napsáno na zajímavou fotku
No, dnešní díl mě potěšil - a ty asi tušíš, proč:-)... jen tak dál.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
mannaz řekla o BorůvkaB :Básnířka i prozaička, které umí chytit za srdce, ale nezůstává bez rozumu. S dílky propracovanými, s duší i humorem. Nosí v sobě velký talent a kupu přátelské laskavosti.

