Co jsem chtěl, už bylo napsáno dole. Takže jen - pablesky. Určitě vyhovují, nezdvojují, ale nesedí mi na jazyku ani do uší.
Jinak: Lalu lá miluji a musel jsem si ji hned pustit a spojení textu hudby a představy tvé labuťe na Vltavě proplouvajcí pod sluncem starým Krumlovem, bylo dokanalé. Doporučuji. Zavřete oči a sněte.
https://youtu.be/IAGTF7ev5sA
Jinak: Lalu lá miluji a musel jsem si ji hned pustit a spojení textu hudby a představy tvé labuťe na Vltavě proplouvajcí pod sluncem starým Krumlovem, bylo dokanalé. Doporučuji. Zavřete oči a sněte.
https://youtu.be/IAGTF7ev5sA
Bobulky snad snad pmelniku.
Ničije zavystivá bota.
Naděje roskvete a plod bude jak
klokočí,svou hoževnatostí
vnitřnich citů.
Aby jen tak.
Nepoškodil,co kdysi zničit chtěl.
Dozraje nitro k své výře
dobra
Ničije zavystivá bota.
Naděje roskvete a plod bude jak
klokočí,svou hoževnatostí
vnitřnich citů.
Aby jen tak.
Nepoškodil,co kdysi zničit chtěl.
Dozraje nitro k své výře
dobra
Darmošlap1960:
Děkuju, v komentářích jsem lednové slunce probýrala i s Borovicí, poupravila na
Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce.
Mně se zdá "oslnivost" zachovalá, i zvukomalebnost - a ledu bych se podruhé vyhnula... co myslíš?
Děkuju, v komentářích jsem lednové slunce probýrala i s Borovicí, poupravila na
Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce.
Mně se zdá "oslnivost" zachovalá, i zvukomalebnost - a ledu bych se podruhé vyhnula... co myslíš?
Psavec: Miňko: Koala: Děkuji vám,zase jsem včera koukal na fotku.
Líbí se mi ten obrázek. Oslňuje. Ledová tříšť, do které svítí nízké lednové slunce a ještě bílá labuť. Jen přemítám, jak odstranit to zdvojení ledu a ledna. V haiku sice mohou být dvě stejná slova, ale pokaždé by měly značit něco jiného. A to je obtížné.

