Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.02.2023 - 10:19
komentářů21(20.)
Co jsem chtěl, už bylo napsáno dole. Takže jen - pablesky. Určitě vyhovují, nezdvojují, ale nesedí mi na jazyku ani do uší.

Jinak: Lalu lá miluji a musel jsem si ji hned pustit a spojení textu hudby a představy tvé labuťe na Vltavě proplouvajcí pod sluncem starým Krumlovem, bylo dokanalé. Doporučuji. Zavřete oči a sněte.
https://youtu.be/IAGTF7ev5sA
přidáno 03.02.2023 - 10:03
komentářů9(8.)
Tak hlavně ta tetí mně rozesmála.
přidáno 03.02.2023 - 09:23
komentářů5(1.)
Zaujala..
přidáno 03.02.2023 - 07:31
komentářů2(1.)
Moc hezké
přidáno 02.02.2023 - 23:41
komentářů3(3.)
Mám rád i černý humor. Skvělá..
přidáno 02.02.2023 - 23:38
komentářů6(2.)
Opravdu zaujala...
přidáno 02.02.2023 - 23:37
komentářů4(4.)
zaseja: Psavec: Koala: Díky za návštěvu..
přidáno 02.02.2023 - 21:37
komentářů2(2.)
To je něco, krátila bych /podstatně/, ale bavilo mne to...
přidáno 02.02.2023 - 21:30
komentářů4(2.)
Dandy: Asi se chápeme ;)
přidáno 02.02.2023 - 21:29
komentářů6(1.)
Svět vypadá kolem Nás normální, ale my víme že není.
přidáno 02.02.2023 - 21:20
komentářů4(1.)
Bobulky snad snad pmelniku.
Ničije zavystivá bota.
Naděje roskvete a plod bude jak
klokočí,svou hoževnatostí
vnitřnich citů.
Aby jen tak.
Nepoškodil,co kdysi zničit chtěl.
Dozraje nitro k své výře
dobra
přidáno 02.02.2023 - 20:24
komentářů21(19.)
Darmošlap1960:
Děkuju, v komentářích jsem lednové slunce probýrala i s Borovicí, poupravila na

Ledovou tříští
proplouvá bílá labuť –
pablesky slunce.

Mně se zdá "oslnivost" zachovalá, i zvukomalebnost - a ledu bych se podruhé vyhnula... co myslíš?
přidáno 02.02.2023 - 16:49
komentářů2(2.)
Pěkné
přidáno 02.02.2023 - 16:47
komentářů3(2.)
No to je síla.
přidáno 02.02.2023 - 16:16
komentářů16(15.)
Hezký!
přidáno 02.02.2023 - 15:09
komentářů4(4.)
Psavec: Miňko: Koala: Děkuji vám,zase jsem včera koukal na fotku.
přidáno 02.02.2023 - 14:25
komentářů21(18.)
Líbí se mi ten obrázek. Oslňuje. Ledová tříšť, do které svítí nízké lednové slunce a ještě bílá labuť. Jen přemítám, jak odstranit to zdvojení ledu a ledna. V haiku sice mohou být dvě stejná slova, ale pokaždé by měly značit něco jiného. A to je obtížné.
přidáno 02.02.2023 - 14:10
komentářů12(12.)
Zajímavá.
přidáno 02.02.2023 - 13:51
komentářů4(3.)
Dobře jsi ji vybrousil.
přidáno 02.02.2023 - 13:50
komentářů2(2.)
Dobrá rada pro všechny.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming