Pěkná zvukomalba, zbožňuji takové verše i haiku. Někdy se to tak přirozeně vyvine. Anebo tomu zkušený autor pomůže.
Lednové slunce mi přijde trochu bezradné. Navíc už jsi napsala o ledové tříště, tudíž je jasné časové zařazení.
Představují ji, že se slunce odráží mezi střepy ledu. Představují si ho spíše jako "mozaiku slunce" ... ale třeba na to jdu špatně.
Lednové slunce mi přijde trochu bezradné. Navíc už jsi napsala o ledové tříště, tudíž je jasné časové zařazení.
Představují ji, že se slunce odráží mezi střepy ledu. Představují si ho spíše jako "mozaiku slunce" ... ale třeba na to jdu špatně.
Všechna jsou moc prima. Dynamické zahánění holubů je skvělé, u Josefky jihnu. Když jsem byla malá, byla jsem posedlá skříňkou s botami. Projít se ve všech po pokoji, byl pro mě skoro rituál:)
Karpatský: Děkuji za vlídněnádherný komentář. A za b je správně, tedy v autentickém zážitků, pro čtenáře je správně vše, jak je libo:))
Darmošlap1960: Děkuji za drobnohledný komentář....u prvního textu se ruku v ruce samozřejmě nabízí...a možná by bylo toto vyjádření přirozenější. Budu dumat, co a jak.
A o druhém vlastně taky:)) Chumelením by se asi zbytečně dablovalo počasí, si říkám...a pak jsem potřebovala nastínit situaci. Ale možná by byla čitelná i tak...:) To je to, co se mě někdy špatně odhaduje:)
A o druhém vlastně taky:)) Chumelením by se asi zbytečně dablovalo počasí, si říkám...a pak jsem potřebovala nastínit situaci. Ale možná by byla čitelná i tak...:) To je to, co se mě někdy špatně odhaduje:)
Večerníček je fajn postavička... a tvé dílo vodopád, neřízená střela fantazie.
pod čarou:
Vidět všechny nahé by se mohlo snadno zprotivit.
Asi jsi měl studovat na lékaře:-)
pod čarou:
Vidět všechny nahé by se mohlo snadno zprotivit.
Asi jsi měl studovat na lékaře:-)
Psavec: Lehce se řekne hůře provádí. Takovej pidi trn a púl roku problém.
Jako ty boží hovádka
pijeme rovnou z cecků
snažíc se utopit v našich očích
co nikdy vyřčeno nebude.
Sladký sny zpívá Manson
ten vrah tradic a obyčejů
tak zastavte chci vystoupit
mimo tuhle psycho realitu.
Dík, dneska mi bodla jak otvírák do srdce ;)
pijeme rovnou z cecků
snažíc se utopit v našich očích
co nikdy vyřčeno nebude.
Sladký sny zpívá Manson
ten vrah tradic a obyčejů
tak zastavte chci vystoupit
mimo tuhle psycho realitu.
Dík, dneska mi bodla jak otvírák do srdce ;)
Tam pod hřebenáči rozbíhá se střecha
jak větve smrků.
Bepostna křidla podléhaji lasce.
Deštěm smívaná,pro nekonečno
prožitkú.
Útržky ze rtů odebirá vítr.
S kalužiny odtéká potůček
po něm ořechova skořápka.
Vní promáčené vzpomínky
vnihž odkráčelo
mládí.
jak větve smrků.
Bepostna křidla podléhaji lasce.
Deštěm smívaná,pro nekonečno
prožitkú.
Útržky ze rtů odebirá vítr.
S kalužiny odtéká potůček
po něm ořechova skořápka.
Vní promáčené vzpomínky
vnihž odkráčelo
mládí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Yana řekla o Sucháč :Realista, který se občas toulá v oblacích ( to je to první co mě napadne ). Vnímám, že má jasno, ale přesto tomu občas uniká a je mu dobře v tom rozervaném světě básníků, muzikantů, bohémů, a to se mi líbí. Vnímám, že stojí nohama pevně na zemi, ale rád se od země odpoutá. Píše básničky plné radosti ze života, z lásky, z lásky a obdivu k ženám. Ví své a když se občas přežene mráček, brzy ho nahradí sluníčko. A ještě si cením toho, že dokáže pochválit, povzbudit, ale i taktně zkritizovat. Sakra co napsat negativního??? Asi jen to, že ho vlastně vůbec neznám...

