Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.02.2023 - 01:31
komentářů4(4.)
Psavec: Děkuji, už jsem měla pochybnosti :)
přidáno 04.02.2023 - 01:26
komentářů5(3.)
To je krásná výzva...
přidáno 04.02.2023 - 01:25
komentářů2(2.)
Bombastický balónek!! Díky, tohle baví!!
přidáno 04.02.2023 - 01:24
komentářů12(8.)
Tak tohle pobavilo!! Bravo!!
přidáno 03.02.2023 - 23:06
komentářů5(2.)
Krásný...moc. Tohle má žena nikdy nenapsala. Škoda.
přidáno 03.02.2023 - 21:52
komentářů6(4.)
Hezká, líbí sse mi.
přidáno 03.02.2023 - 21:49
komentářů5(2.)
Jen čti a nepřeskakuj.
přidáno 03.02.2023 - 21:47
komentářů4(3.)
Líbí se mi.
přidáno 03.02.2023 - 21:46
komentářů12(5.)
Bezva.
přidáno 03.02.2023 - 21:45
komentářů7(5.)
Pobavila.
přidáno 03.02.2023 - 21:44
komentářů2(1.)
Ještě si tam létá.
přidáno 03.02.2023 - 21:43
komentářů5(1.)
Hezky se povedla.
přidáno 03.02.2023 - 21:39
komentářů12(7.)
Gora: Moc děkuju.
přidáno 03.02.2023 - 21:38
komentářů12(6.)
Sasanka: Díky.
přidáno 03.02.2023 - 21:37
komentářů12(5.)
Dandy: zaseja: Velký dík.
přidáno 03.02.2023 - 20:11
komentářů6(3.)
Do této básně jsem se ráda ponořila. Nechybí jí obrazotvornost, jemnost, myšlenka... Je překrásná :)!
přidáno 03.02.2023 - 17:51
komentářů7(4.)
Dobrý
přidáno 03.02.2023 - 15:17
komentářů12(4.)
Gora: je to takové tragikomické, prostě vnučka v zimě předjela auto, ve kterém byla urna s její babičkou.
přidáno 03.02.2023 - 15:12
komentářů14(14.)
wojta: Rozesmál jste mě.:-D
přidáno 03.02.2023 - 15:01
komentářů2(2.)
Hezká.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming