
04.02.2023 - 01:31

4(4.)
Psavec: Děkuji, už jsem měla pochybnosti :)

04.02.2023 - 01:26

5(3.)
To je krásná výzva...

04.02.2023 - 01:25

2(2.)
Bombastický balónek!! Díky, tohle baví!!

04.02.2023 - 01:24

12(8.)
Tak tohle pobavilo!! Bravo!!

03.02.2023 - 23:06

5(2.)
Krásný...moc. Tohle má žena nikdy nenapsala. Škoda.

03.02.2023 - 21:52

6(4.)
Hezká, líbí sse mi.

03.02.2023 - 21:49

5(2.)
Jen čti a nepřeskakuj.

03.02.2023 - 21:47

4(3.)
Líbí se mi.

03.02.2023 - 21:46

12(5.)
Bezva.

03.02.2023 - 21:45

7(5.)
Pobavila.

03.02.2023 - 21:44

2(1.)
Ještě si tam létá.

03.02.2023 - 21:43

5(1.)
Hezky se povedla.

03.02.2023 - 21:39

12(7.)
Gora: Moc děkuju.

03.02.2023 - 21:38

12(6.)
Sasanka: Díky.

03.02.2023 - 21:37

12(5.)
Dandy: zaseja: Velký dík.

03.02.2023 - 20:11

6(3.)
Do této básně jsem se ráda ponořila. Nechybí jí obrazotvornost, jemnost, myšlenka... Je překrásná :)!

03.02.2023 - 17:51

7(4.)
Dobrý

03.02.2023 - 15:17

12(4.)
Gora: je to takové tragikomické, prostě vnučka v zimě předjela auto, ve kterém byla urna s její babičkou.

03.02.2023 - 15:12

14(14.)
wojta: Rozesmál jste mě.:-D

03.02.2023 - 15:01

2(2.)
Hezká.