Moc se mi líbí. Tocha melancholie, trocha neurčitosti, trocha naděje...
První a třetí je skvělé, snad jen je třeba - jak píše Gora - dávat pozor na dopovězenost. Souhlasím se Zinym, že by se místo ranní vlaky hodil jeden konkrétní ranní vlak, kde zrovna sedíš a vidíš slona. U druhého přemýšlím, jak lze poznat - bez subjektu - že ta šnečí cesta je dálka. Možná to šnek vidí jinak. Ale to není zas tak smrtelně důležité, je vidět, že haiku rozumíš.
Tři skvělá dílka. Nevím, které se mi líbí nejvíc. Snad to třetí.
A mě se moc líbí .Každý jsme jednou stáli před branou zázraků a bylo jenom na nás jestli jí projdeme .
Krásná.. Sluchátko zavěs, jsi v pořadníku
a do kašny na návsi
hoď jen tak pro štěstí hrst desetníků.
a do kašny na návsi
hoď jen tak pro štěstí hrst desetníků.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Werena řekla o Kleriska.KX :Zajímavé stvoření, které mne zaujalo nejen svým vzhledem.. Děkuji..

