občas moc přemýšlím...
přidáno 03.11.2007
hodnoceno 34
čteno 2562(56)
posláno 0
Dnes poprvé spolu sníme
sen ze střípků reality.
Spolu tajně odhalíme
zázrak v dnešní noci skrytý.

Octli jsme se znenadání
před bránou do jiných světů.
Nic nám vejít nezabrání,
však srdce s rozumem si pletu.

Dnes stojíme tu já a ty,
tak šťastní, že jsme spolu,
však nejsou pěkné návraty
tam seshora, zas dolů.

Proč jsou dveře otevřené?
Co všechno ta brána změní?
Proč je vlastně ticho němé?
A nebo... možná... není...

O čem se pak vlastně zdá,
těm, co své sny žijí?
Neztratí se konec sna
jak víno, které nedopijí?

ikonka sbírka Ze sbírky: Otazníky mládí
přidáno 23.04.2023 - 23:51
A mě se moc líbí .Každý jsme jednou stáli před branou zázraků a bylo jenom na nás jestli jí projdeme .
přidáno 27.05.2011 - 16:30
moc pěkná :)))
přidáno 17.11.2007 - 14:13
...bojím se otevřených dveří, pokud je neotevřu sám...tak přemýšlej...:o) A báseň? Ano!
přidáno 04.11.2007 - 20:27
Hanička
no na co... na ozdobu..:D malou Katku mám s tebou..:D virtuálně..:D
přidáno 04.11.2007 - 20:25
chi, přečtěte si její dílo Vdaná, těhotná.. a budete vědět na co ho má:-D
přidáno 04.11.2007 - 13:18
Hanička
jedna ho má na úkoly... druhá ho má... no prostě mám ho na to ostatní...;)
přidáno 04.11.2007 - 13:15
má snad někdo něco proti?:-D
přidáno 04.11.2007 - 11:34
Já v tom pořádek mám... a obě dvě to vědí... :-)
přidáno 04.11.2007 - 09:24
Hanička
říkat si můžeš co chceš, od toho je svoboda...;)
přidáno 04.11.2007 - 00:17
Hehe, otazníku, udělej si tu pořádek :) Anebooo mám říct Zoriku? :) :) :)
přidáno 03.11.2007 - 23:46
No tak dámy... Mi to tu zaplňujete offtopicem :-D
přidáno 03.11.2007 - 19:31
Hanička
já jsem anděl..:D někdy... ale ty moje myšlenky... hrůza..:D a pak to ještě nějak skrývej..:D
přidáno 03.11.2007 - 19:30
haha, takže já znázorňuju peklo a ty to nebe, anděli?:-D jakou? jaj, to nemůžu ece vykládat, ece není po 22. hodině..
přidáno 03.11.2007 - 19:29
Hanička
jakou a kápni božskou, ďáble...:D
přidáno 03.11.2007 - 19:28
já měla na mysli jinou bránu:-D
přidáno 03.11.2007 - 19:25
Hanička
no vlastně obojí..:D když člověk miluje, tak má nebe a peklo v jednom..:D
přidáno 03.11.2007 - 19:23
v pekle nebo za TOUHLE bránou?;)
přidáno 03.11.2007 - 19:22
Hanička
to je spíš vstupenka do pekla..:D ale co, je tam aspoň teplo..:D
přidáno 03.11.2007 - 19:19
jako že bysme jeli na vejlet ve čtyřech jo? jo to je TA BRÁNA:-D
přidáno 03.11.2007 - 19:18
Hanička
no jako na vejlet tě nevezmeme, žádnej harém nebude... strášně moc ráda vlastním....;) vem toho svýho na vejlet... bude sranda...:D
přidáno 03.11.2007 - 19:17
ty seš ta blázen? tak jo:) a já jsem ta co zůstává na zemi.. hmmmm, to není fér. .ty si letíš na výlet a já nic:-/
přidáno 03.11.2007 - 19:15
Hanička
jak my, jak my? snad já?:D
já jsem tady ta blázen....:D
přidáno 03.11.2007 - 19:13
no kdybysme ho neměly, tak zůstaneme na zemi:-D
přidáno 03.11.2007 - 19:12
Hanička
sedmý, osmý, devátý a pak vesmír a konec vesmíru a ufoni..:D
kdybysme toho otazníka neměly co..:D
přidáno 03.11.2007 - 19:10
no jistě, vždyť to mám díky němu;)
prej sedmý nebe, tak to jsi dost při zemi:D
přidáno 03.11.2007 - 19:07
Hanička
sedmé nebe...;)
to je fakt... viz písemka z matiky co....;) 1-2...:D
přidáno 03.11.2007 - 19:03
a šlo vůbec o bránu?;)
Zorik: no jistě, přece by nepsal o někom jiným ne?
přidáno 03.11.2007 - 19:01
Hanička
možná jim chyběl klíč... pro jistotu...;)

Katitek: pch, o tobě jo?:D a jsi si jistá?:D
přidáno 03.11.2007 - 18:59
jůůůů.... seš si jistej, že jste stáli před tou bránou?;)
Zorik: ece aby se ti nelíbila, když je o mně:o):P
přidáno 03.11.2007 - 14:25
Azure Sky
jo
přidáno 03.11.2007 - 10:55
Moc pěkná...;)...přemýšlení občas drží na uzdě fantazii...za prožívání se někdy krutě platí...ale člověk má potom pocit, že víc...žije...
přidáno 03.11.2007 - 08:39
podobnou jsem kdysi napsal... o pár let později jsem si uvědomil, že všechno byl pouhý klam... otazníku, dostáváš mě do melancholie...
přidáno 03.11.2007 - 08:28
Hanička
mně se líbí moc...
přidáno 03.11.2007 - 02:30
pěkná pocitovka, ale, umíš to líp :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Brána : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Vrah
Předchozí dílo autora : Déšť

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :
Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming