|
občas moc přemýšlím...
|
Dnes poprvé spolu sníme
sen ze střípků reality.
Spolu tajně odhalíme
zázrak v dnešní noci skrytý.
Octli jsme se znenadání
před bránou do jiných světů.
Nic nám vejít nezabrání,
však srdce s rozumem si pletu.
Dnes stojíme tu já a ty,
tak šťastní, že jsme spolu,
však nejsou pěkné návraty
tam seshora, zas dolů.
Proč jsou dveře otevřené?
Co všechno ta brána změní?
Proč je vlastně ticho němé?
A nebo... možná... není...
O čem se pak vlastně zdá,
těm, co své sny žijí?
Neztratí se konec sna
jak víno, které nedopijí?
sen ze střípků reality.
Spolu tajně odhalíme
zázrak v dnešní noci skrytý.
Octli jsme se znenadání
před bránou do jiných světů.
Nic nám vejít nezabrání,
však srdce s rozumem si pletu.
Dnes stojíme tu já a ty,
tak šťastní, že jsme spolu,
však nejsou pěkné návraty
tam seshora, zas dolů.
Proč jsou dveře otevřené?
Co všechno ta brána změní?
Proč je vlastně ticho němé?
A nebo... možná... není...
O čem se pak vlastně zdá,
těm, co své sny žijí?
Neztratí se konec sna
jak víno, které nedopijí?
A mě se moc líbí .Každý jsme jednou stáli před branou zázraků a bylo jenom na nás jestli jí projdeme .
...bojím se otevřených dveří, pokud je neotevřu sám...tak přemýšlej...:o) A báseň? Ano!
Hanička
no na co... na ozdobu..:D malou Katku mám s tebou..:D virtuálně..:D
Hanička
jedna ho má na úkoly... druhá ho má... no prostě mám ho na to ostatní...;)
Hanička
říkat si můžeš co chceš, od toho je svoboda...;)
Hanička
já jsem anděl..:D někdy... ale ty moje myšlenky... hrůza..:D a pak to ještě nějak skrývej..:D
haha, takže já znázorňuju peklo a ty to nebe, anděli?:-D jakou? jaj, to nemůžu ece vykládat, ece není po 22. hodině..
Hanička
jakou a kápni božskou, ďáble...:D
Hanička
no vlastně obojí..:D když člověk miluje, tak má nebe a peklo v jednom..:D
Hanička
to je spíš vstupenka do pekla..:D ale co, je tam aspoň teplo..:D
Hanička
no jako na vejlet tě nevezmeme, žádnej harém nebude... strášně moc ráda vlastním....;) vem toho svýho na vejlet... bude sranda...:D
ty seš ta blázen? tak jo:) a já jsem ta co zůstává na zemi.. hmmmm, to není fér. .ty si letíš na výlet a já nic:-/
Hanička
jak my, jak my? snad já?:D
já jsem tady ta blázen....:D
já jsem tady ta blázen....:D
Hanička
sedmý, osmý, devátý a pak vesmír a konec vesmíru a ufoni..:D
kdybysme toho otazníka neměly co..:D
kdybysme toho otazníka neměly co..:D
no jistě, vždyť to mám díky němu;)
prej sedmý nebe, tak to jsi dost při zemi:D
prej sedmý nebe, tak to jsi dost při zemi:D
Hanička
sedmé nebe...;)
to je fakt... viz písemka z matiky co....;) 1-2...:D
to je fakt... viz písemka z matiky co....;) 1-2...:D
Hanička
možná jim chyběl klíč... pro jistotu...;)
Katitek: pch, o tobě jo?:D a jsi si jistá?:D
Katitek: pch, o tobě jo?:D a jsi si jistá?:D
jůůůů.... seš si jistej, že jste stáli před tou bránou?;)
Zorik: ece aby se ti nelíbila, když je o mně:o):P
Zorik: ece aby se ti nelíbila, když je o mně:o):P
Azure Sky
jo
Moc pěkná...;)...přemýšlení občas drží na uzdě fantazii...za prožívání se někdy krutě platí...ale člověk má potom pocit, že víc...žije...
podobnou jsem kdysi napsal... o pár let později jsem si uvědomil, že všechno byl pouhý klam... otazníku, dostáváš mě do melancholie...
Hanička
mně se líbí moc...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.

