
27.04.2023 - 21:59

18(18.)
Sasanka: Děkuji za komentář. Někdy se podaří být více otevřená. A psát od srdce.

27.04.2023 - 21:56

18(17.)
koiška: úžasná, akorát ta otevřenost je matoucí a obdivuhodná.

27.04.2023 - 21:50

9(9.)
koiška: Nerez - Tisíc dnů mezi námi! Celý život mám pro tuto píseň slabost.

27.04.2023 - 21:46

7(7.)
koiška: Napust si vanu a popust uzdu fantazii ;)

27.04.2023 - 21:44

13(13.)
koiška: Děkuji. Někdo vzkaz otevře a jiného třeba lahví bacit, aby si všiml ;)

27.04.2023 - 21:40

7(7.)
koiška: Já miluji fialovou,ale modrou určitě taky. Když je prázdno,vezmu papír a dám tomu na prdel i v zimě :D

27.04.2023 - 21:34

8(8.)
koiška: To je tak, když máš svůj čtvereček,kde naflákáš vše co může kvést. Pokud bych si mohla vybrat v příštím životě budu motýlem anebo vrbou ;)

27.04.2023 - 19:54

2(1.)
tak si to hoď

27.04.2023 - 19:18

9(8.)
Krásná láska..líbí

27.04.2023 - 19:18

7(6.)
Dívat se zespoda nad hladinu je zajímavé a asi kouzelné.

27.04.2023 - 19:16

13(12.)
Je v ní spousta silných emocí, líbí se mi.

27.04.2023 - 19:02

7(7.)
Smutné, bolavé verše.

27.04.2023 - 19:01

7(6.)
Přeji moře květů v barvách oblohy..

27.04.2023 - 18:59

8(7.)
Jaro v tvé básni
člověk se zasní...Krásně píšeš o jaru.

27.04.2023 - 18:56

5(5.)
Krásné, oduševnělé.

27.04.2023 - 18:55

5(5.)
Super.

27.04.2023 - 18:54

5(5.)
Krásné, mám ten obraz před očima.

27.04.2023 - 18:52

4(4.)
Super haiku

27.04.2023 - 18:51

7(7.)
Krásné, můj obdiv máš.

27.04.2023 - 18:50

7(7.)
Chtěla bych být zamotaná v klubíčku tvých lásek...moc pěkné.