Když někdo nechce slyšet , tak neuslyší a můžeš křičet ze všech sil.
To podbarvení hudbou je zajímavé. Netušíš jak moc se dá hlas načítat. Jsem jako sejsmograf. Jen nevím co s daty. Svoje vlnové délky už do vesmíru neposílám. Černá díra jich pohltila....Hezké.
Mlčeti Zlato: Děkuji ti i za poslechnutí a povzbuzující komentář :)
Realita, kterou znám ovšem napsáno je to skvěle. Poslech pak nádherný. Tvůj styl čtení se mi líbí.
Smutné,ale dobrý začátek. Škoda, že se nevěnuješ psaní dál.
koiška: Díky. Proběhlo to v prosinci a tehdy i napsáno...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Lay :moc se neznáme, ale rozumí mi. a její díla v sobě něco mají.

