Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.04.2023 - 21:53
komentářů9(9.)
Mildo, jako bys ji napsal včera... Ale smutná je pořád. Tak nahoď, sedni k prutům, sni a léč se .
přidáno 25.04.2023 - 21:42
komentářů4(2.)
Zuby dovedou potrápit.
přidáno 25.04.2023 - 21:41
komentářů6(3.)
Hezky se povedla.
přidáno 25.04.2023 - 21:40
komentářů12(7.)
Velká paráda.
přidáno 25.04.2023 - 21:37
komentářů4(1.)
Moc hezky zveršované strasti s osmičkou...Vtipné
přidáno 25.04.2023 - 20:37
komentářů7(7.)
A umět tak pak číst v kávové sedlině...
přidáno 25.04.2023 - 20:35
komentářů2(2.)
Hezká
přidáno 25.04.2023 - 20:34
komentářů2(2.)
Je dobře že tato bosorka je dobrá
přidáno 25.04.2023 - 20:01
komentářů6(2.)
koiška: Děkuji
přidáno 25.04.2023 - 19:05
komentářů12(6.)
Úžasné dílo...byť tak bolestné...
přidáno 25.04.2023 - 18:52
komentářů7(7.)
Díky :)
přidáno 25.04.2023 - 18:32
komentářů6(1.)
Líbí se mi.
přidáno 25.04.2023 - 18:29
komentářů7(3.)
Pomalu proprším se tebou
odcházím
v mlčení deštivých dnů
v lichých snech bez polibků
hříchem smáčená
přidáno 25.04.2023 - 18:06
komentářů12(5.)
Silné
přidáno 25.04.2023 - 15:53
komentářů12(8.)
Dobrý den! Může být váš haiku zveřejněn na facebookové stránce? Musím uvést nějaké další atributy kromě jména „borovice“?
přidáno 25.04.2023 - 14:33
komentářů12(4.)
Dandy: pedvo: Mlčeti Zlato: Děkuji :) Myslela jsem si, že je moc krutá a pravdivá,aby se někomu líbila.
přidáno 25.04.2023 - 13:20
komentářů12(3.)
No tedy ta je. Klobouk dolů.
Prožit bych to nechtěl
přidáno 25.04.2023 - 13:03
komentářů12(2.)
Tak tahle báseň stojí za několikeré přečtení, aby si ji čtenář vychutnal. Vyvolává spoustu dojmů.
přidáno 25.04.2023 - 11:07
komentářů12(1.)
Nádherné, byť tak brutální a vím...
přidáno 25.04.2023 - 11:06
komentářů7(2.)
Sasanka: Děkuji. Pomohlo a moc...
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :
děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming