Mildo, jako bys ji napsal včera... Ale smutná je pořád. Tak nahoď, sedni k prutům, sni a léč se .
Pomalu proprším se tebou
odcházím
v mlčení deštivých dnů
v lichých snech bez polibků
hříchem smáčená
odcházím
v mlčení deštivých dnů
v lichých snech bez polibků
hříchem smáčená
Dobrý den! Může být váš haiku zveřejněn na facebookové stránce? Musím uvést nějaké další atributy kromě jména „borovice“?
Dandy: pedvo: Mlčeti Zlato: Děkuji :) Myslela jsem si, že je moc krutá a pravdivá,aby se někomu líbila.
Tak tahle báseň stojí za několikeré přečtení, aby si ji čtenář vychutnal. Vyvolává spoustu dojmů.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Ronald Reagan řekl o Severak :Z jeho tvorby vyzařuje optimismus všedního i nevšedního dne.

