
21.04.2023 - 10:03

7(4.)
Náhodou už jsem z ní utřela prach díky tobě a našla si Písen písní.

21.04.2023 - 08:20

13(4.)
jemná tichá nostalgie...velmi dojemná...děkuji

21.04.2023 - 08:01

7(3.)
Sasanka: Bibli. To bys mi musela odebrat mobila to je u mnohých, jako bys jim vyňala šém. Raději nečti, co je tam napsáno (- ).

21.04.2023 - 07:46

7(7.)
koiška: Díky moc a hlavně za čtení.

21.04.2023 - 07:46

5(5.)
koiška: Gora: No forma únikové cesty, ale blbá, to je fakt...

21.04.2023 - 07:44

7(2.)
Sasanka: Na teorii mastného hadříku máš čas. Děkuji.

21.04.2023 - 07:30

4(2.)
Sasanka: dočetla jsi jen tam nebo jsi přečetla všechno a "jen" první dvě se t líbí, :-)

21.04.2023 - 06:09

10(10.)
koiška: Díky. No, snad to dopadlo dobře..

21.04.2023 - 06:08

2(2.)
Miro Sparkus: Díky, Miro.

21.04.2023 - 05:16

6(2.)
Miro Sparkus: Slovák na toluenu.

21.04.2023 - 04:17

6(1.)
Co to má být??

21.04.2023 - 04:14

6(1.)
Jednoduchá, ale tak mile pěkná, až mi té hvězdičky bylo chvíli líto..

21.04.2023 - 04:12

13(3.)
Pěkná :))

21.04.2023 - 01:49

4(3.)
Hezké, komorní, krásně uzavřené.

21.04.2023 - 01:23

13(2.)
Psavec: Děkuji, moc si toho od tebe vážím.

21.04.2023 - 01:17

6(1.)
Koukám, že zmrzlina je někdy nebezpečnější než alkoihol.

21.04.2023 - 01:11

13(1.)
Moc hezky jsi to poskládala, líbí se mi.

21.04.2023 - 01:09

6(4.)
koiška: Velký dík.

21.04.2023 - 01:02

7(6.)
Hm, trochu morbidní, ale povedla se.

21.04.2023 - 01:00

5(4.)
To teda potkáš..
protože...
padesátka cigárek, možná trochu víc
to už je pak jedno ,je to zkáza plic.