Ještě, že ten vlak v rytmu rege
na vedlejší koleji jede..
na vedlejší koleji jede..
Krásně napsáno, jako vždy, já vím že ty to ani jinak neumíš.
Vemte mu někdo tu bibli :D Líbí se mi, jak mě to nutí přemýšlet... Inu konec teorií mastného hadříku, radši to nechám na zítra :)
Tak první dvě se mi líbí :)
Pohyby kadidelnice opravdu dokáží být prudké - a takové komíhání jsem párkrát zažila.Ve druhém, jinak dobrém - navštívit - mi přijde moc expresivní, třetí je roztomilé:-)
Dlouho jsem přemýšlel nad symbolikou 12. zastavení a hlasu Pěnkavy. Krásné.
Hlavě ta poslední, i když by se sem více hidilo jednotné číslo, ranní vlak.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Stará neznámá :Ále... jedna stará známá ;-)

