Kouzelný popis podzimu a bohatě malebné vykreslení úrody. Vidím to živě před sebou.
Tu černobílou duhu vygumuj
dej šanci světu
a oblékni ho
do barev květů.
dej šanci světu
a oblékni ho
do barev květů.
Stačí se zasnít ,zvednout oči k obloze, jsou krásné ve svém nekonečnu a nemusí ani padat a je tu najednou trocha štěstí...
:D Skvělá blbinka, aspoň nepůjdu spát s těžkou hlavou díky ;)
No ty jo...z vesmíru pod mikroskop, už teď jsem zvědavá co to bude příště ;)
človiček: Nemám ráda ten výraz zajímavé,i když ho sama dost používám. Většinou to píšu, když nemám na danou věc vyhraněný názor :) Jinak jsem ráda, že jsi tu ;)
koiška: Děkuji. Právě s tím procítěním mám problémy, cítím až moc a pak se mi láme hlas.
No, je to krásné. Nejvíc je ta o včelkách...poslouchám s tebou.
Moc pěkné.Stou hudbou pěkný zažitetek s přivlastkem vztahového smutku
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

