Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 23.04.2023 - 23:24
komentářů8(8.)
Kouzelný popis podzimu a bohatě malebné vykreslení úrody. Vidím to živě před sebou.
přidáno 23.04.2023 - 23:21
komentářů20(17.)
Taková letně kvítková...luční.
přidáno 23.04.2023 - 23:20
komentářů14(13.)
Tu černobílou duhu vygumuj
dej šanci světu
a oblékni ho
do barev květů.
přidáno 23.04.2023 - 23:14
komentářů2(2.)
Že by? :)
přidáno 23.04.2023 - 23:13
komentářů12(2.)
Sasanka: Jsem rád, že pobavila, díkec.
přidáno 23.04.2023 - 23:11
komentářů14(12.)
Stačí se zasnít ,zvednout oči k obloze, jsou krásné ve svém nekonečnu a nemusí ani padat a je tu najednou trocha štěstí...
přidáno 23.04.2023 - 23:00
komentářů12(1.)
:D Skvělá blbinka, aspoň nepůjdu spát s těžkou hlavou díky ;)
přidáno 23.04.2023 - 22:57
komentářů7(2.)
No ty jo...z vesmíru pod mikroskop, už teď jsem zvědavá co to bude příště ;)
přidáno 23.04.2023 - 22:49
komentářů3(3.)
Bezva.
přidáno 23.04.2023 - 22:43
komentářů5(5.)
Líbí se mi.
přidáno 23.04.2023 - 22:42
komentářů11(9.)
Psavec: Dandy: Díky moc kluci :)
přidáno 23.04.2023 - 22:40
komentářů11(8.)
človiček: Nemám ráda ten výraz zajímavé,i když ho sama dost používám. Většinou to píšu, když nemám na danou věc vyhraněný názor :) Jinak jsem ráda, že jsi tu ;)
přidáno 23.04.2023 - 22:36
komentářů11(7.)
koiška: Děkuji. Právě s tím procítěním mám problémy, cítím až moc a pak se mi láme hlas.
přidáno 23.04.2023 - 22:35
komentářů7(1.)
Biologie víry od Bruce H. Lipton, Ph.D Kniha která tě hledá.
přidáno 23.04.2023 - 22:35
komentářů11(6.)
Moc hezká, rád jsem si ji vyslechl.
přidáno 23.04.2023 - 22:29
komentářů8(7.)
To moc dobře znám.
přidáno 23.04.2023 - 22:27
komentářů6(5.)
Dobrá.
přidáno 23.04.2023 - 21:22
komentářů12(6.)
No, je to krásné. Nejvíc je ta o včelkách...poslouchám s tebou.
přidáno 23.04.2023 - 21:03
komentářů11(5.)
Moc pěkné.Stou hudbou pěkný zažitetek s přivlastkem vztahového smutku
přidáno 23.04.2023 - 19:55
komentářů51(12.)
Tomu ver !
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming