Přimělo mě to k zamyšlení. Mám ráda své všední dny,kdy se nic nepo...i to beru jako úspěch.
Je škoda že logika se vytratila.
Aplikace ovladly mysl.
Je škoda že fauna a flóra jdou s evolucí.
Jen homo rozumu udělal revoluci.
Je škoda že vše se měni za penize.
Soudržnosti je hrozná kryze.
Je škoda že člověk nevnímá.
A blazen je ten co se usmívá
Aplikace ovladly mysl.
Je škoda že fauna a flóra jdou s evolucí.
Jen homo rozumu udělal revoluci.
Je škoda že vše se měni za penize.
Soudržnosti je hrozná kryze.
Je škoda že člověk nevnímá.
A blazen je ten co se usmívá
J.Rose: Děkuju moc za přečtení a milí komentář.
Sasanka: To jsi našla to nejsprávnější místo. Škoda, že se tam tak málo přichází a tak často odchází.
Je fajn a líbí. To dvakrát protože mi tam vadí. Jak řekl Werich...Nábřeží,klandra,tím to hasne...tak je to nejlepší.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka

