
27.04.2023 - 18:46

12(6.)
Sasanka: Já děkuji a vážím si toho opravdu moc.

27.04.2023 - 18:33

12(5.)
Psavec: Děkuji moc moc., že mě stále čteš a že se ti líbí.

27.04.2023 - 18:33

12(4.)
Moc líbí,rovnou zakládám.

27.04.2023 - 18:33

12(3.)
Dandy: Mocinky děkuji za krásný komentář, těší mě to.

27.04.2023 - 18:29

6(3.)
Bezva!

27.04.2023 - 18:28

2(2.)
Všechny kočky jsou stejné.

27.04.2023 - 16:57

12(2.)
Moc pěkná jarní náladovka.

27.04.2023 - 14:34

6(2.)
Povedla se

27.04.2023 - 14:30

12(1.)
Pěkná plná jara vůní a zpěvu
A bosích tanečnic

27.04.2023 - 13:19

6(6.)
Děkuji moc

27.04.2023 - 12:50

51(14.)
tomu ver

27.04.2023 - 11:38

4(3.)
A pod víčkem od okurek je i láska naložená, trochu kyselonasládlá a papírky se sny si nacpu do kapes.
Krásně jsi to napsal a ještě krásněji se to čte. Děkuji.

27.04.2023 - 11:33

6(5.)
Krásná zmrzlinová...

27.04.2023 - 08:33

6(1.)
Povedené.

27.04.2023 - 08:29

2(1.)
Ano tohle kočky Chtějí, jsou to falešné potvůrky...

26.04.2023 - 23:50

12(12.)
Jitrocel: Budu samozrejmě moc ráda. Civilní jméno: Jitka Fialová . Po případném zveřejnění bych poprosila o link na tu FB stránku. Nebo nevím, jak se zde spojit. Chybí mi tu možnost soukromých zpráv.

26.04.2023 - 23:11

12(11.)
borovice: Chtěl bych přeložit vaše haiku na ukrajinštinu a publikovat na fanouškovské stránce haiku.

26.04.2023 - 22:42

4(2.)
Dobrá rada na závěr.

26.04.2023 - 22:05

7(4.)
výborná! Skvělý rytmus, tempo a samozřejmě téma i zpracování...výborná!!!

26.04.2023 - 22:03

6(6.)
Psavec: Díky.