Miňko, rozhlédni se kolem
je to jen vůl s volem.
Eva s Evou, buď si jistý
půjčují si, módní listy.
Skončila se Techno párty,
už se těším na caparty.
Nemít Vás, dva braši,
tak mě v hlavě straší.
Děkuji.
je to jen vůl s volem.
Eva s Evou, buď si jistý
půjčují si, módní listy.
Skončila se Techno párty,
už se těším na caparty.
Nemít Vás, dva braši,
tak mě v hlavě straší.
Děkuji.
Psavec: S tím nic neuděláme, tak jim to holt nechme.
Sasanka: Tím zabitím by se to možná vyřešilo, ale lepší bude, když se budeš líčit jen zřídka.
Dandy: To je pravda, taky si to myslím.
Sasanka: Tím zabitím by se to možná vyřešilo, ale lepší bude, když se budeš líčit jen zřídka.
Dandy: To je pravda, taky si to myslím.
Ženitba
Oženil se s kůlem kůl.
Co jim zbývá když jsou vůl.
Vzala si též Eva Evu.
Uplatní na daních slevu.
Už se žení kdekdo s kdečím.
Já k oltáři s opem kráčím.
Oženil se s kůlem kůl.
Co jim zbývá když jsou vůl.
Vzala si též Eva Evu.
Uplatní na daních slevu.
Už se žení kdekdo s kdečím.
Já k oltáři s opem kráčím.
Domnívám se že tady má slovní spojení "někoho opíchat" ne až tak přenesený význam..
Výborný, založím a jsem zvědavá jak se mi bude číst s jinou náladou.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Thesssinka :o Thessince ještě uslyšíme - v hitparádě v rádiu... :-D

