Tak hlavně, že je ustláno a jedeme dál močálem černým kolem bílých skal ;)
Martin42: Jasně že jo, jeden film o samurajích a jsem ready ;)
Smrka je dobré téma, sama o sobě mi dává kontrast k životu.
Tlustý harmonikář
zpívá o dobrém jídle
- Smrka se směje
Tlustý harmonikář
zpívá o dobrém jídle
- Smrka se směje
O jaru.
Ježek z pelišku vycupitá.
Sasanenek v travě jak baletek
na jevišti
Ježek z pelišku vycupitá.
Sasanenek v travě jak baletek
na jevišti
Přečetla jsem jich od tebe pár, ale nevidím žádný vývoj. Každé téma je zpracováno příliš povrchně a neosobně. Téma dobré a s obsahem by se dalo i souhlasit,ale je to napsané tak, že se mě to absolutně nedotýká.Příště zkus přidat pocity, ne jen obecný názor ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)

