O co se ten co člověk snaží? No to fakt nevím,ale chybí tu cvoci jako ty! Amálko vrať se mi.
Představuji si, jestli páníček kouká do okna a bojí se reakce strážce křehké krásy, anebo jestli strážce sněženek okřikuje psa z okna a nebo... Příběhy se hezky rozbíhají, prostě text je nedopovězený, má v sobě situační komiku. Funguje.
Ke druhému (třetímu) mám také své obrazy, ale je přístupný o maličko míň.
Ke druhému (třetímu) mám také své obrazy, ale je přístupný o maličko míň.
První co mě napadlo po přečtení bylo Aha... cítila jsem ji až moc :)
Přiznávám se k nemluvnosti je tam asi navíc, jinak super dílko ;)
Ani sobě, nevěřím už zcela,
myslel jsem, že bude to jen střela,
tak jsem to zkusil a prakticky vzato,
místo střely, mám v gatích teď bláto
myslel jsem, že bude to jen střela,
tak jsem to zkusil a prakticky vzato,
místo střely, mám v gatích teď bláto
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Sarllot Johan řekla o loner :Můj poetický démant

