jednou jsem tam byl...u nás takové hory nemáme...snad Tatry dřív...úžasné místo
Mlčeti Zlato: nevím proč se to zdvojilo...tuplovaná pravda? :D
Nine: Ta zkušenost nemusí být trvalá. Poznání takového prožitku je v získání toho pohledu prostřednictvím osobního zážitku. Ale ten nemusíme nutně trvale udržovat při životě. Dá se sdílet i v jiných podmínkách a okolnostech. To neznamená selhání.
Nine: Vegetariánství je téma pro úvahu. Ne každá krevní skupina to dokáže ustát. Ale jídlo vlastně vůbec není probádaný jako třeba Presbyteriáni že???
Jestli sis to nastavil v hlavě jako utopii, tak to se nedočkáš. Ty si tvoříš realitu. Respekt k přírodě zahrnuje také nepojídat jiné bytosti. Tam bych byla nekompromisní já. Každý sám za sebe a společně toho dosáhneme.
Jo..jo..jóóo.. To nemá chybu, co si tady napsal. Odlož strach a vnitřní hlas svůj poslouchej. Jak málo stačí. Už jenom to propsat do hmoty a máme vyhráno.
zaseja: Díky. Vyřešila to. Prej koupila fotbalový tým...

