věci se dějí tak, aby se stalyco nejlépe...někdy se nám může zdát, že se dějí špatně, ale po čase vidíme, že se smysl naplnil až později, jinde...bez rozchodu s jedním třeba nelze potkat jiného, osudového...ber to pozitivně ;)
První pěkné, santókovské. Druhé jsme prožili stejně, jen Ty máš jiskry a já popel. Oba to máme jako opis ohně a zimy. U Tebe se navíc objevují motivy jako chiasmus, syntaktický paralelismus, kdy se motivy kříží ve formě AB:BA. Vločky tají, jiskry hasnou.
První je založené na kontrastu, pomíjivosti, druhé vytváří pěkný obraz... obě se vztahují ke konkrétní události. Za mne dobrá práce...
Romane, pro mě druhé. Jsem ráda, že jste přijeli. Koukám, že třetí jsi vnímal podobně, viz můj fb příspěvek v naší skupině z neděle:
vločky a jiskry
nad hlavami zpěváků -
hasnou a tají
vločky a jiskry
nad hlavami zpěváků -
hasnou a tají
Připomnělo mi to mého otce to je taky velký turista
a už jako malého mě tahal do Tater na řetězy:)
a už jako malého mě tahal do Tater na řetězy:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!

