Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.03.2023 - 20:27
komentářů5(4.)
Psavec: Diky a já to ml za hloupost.
přidáno 04.03.2023 - 20:26
komentářů5(3.)
kekebreke: Děkuji
přidáno 04.03.2023 - 18:02
komentářů4(1.)
Beru jako miniaturky.
přidáno 04.03.2023 - 17:58
komentářů5(2.)
Něžné veršování.
přidáno 04.03.2023 - 17:55
komentářů5(2.)
Hezky jsi to poskládala.
přidáno 04.03.2023 - 17:54
komentářů8(4.)
Povedené haiku.
přidáno 04.03.2023 - 17:51
komentářů12(6.)
kekebreke: Díky za komentář.
přidáno 04.03.2023 - 17:50
komentářů12(5.)
Sasanka: Moderní svět, dík.
přidáno 04.03.2023 - 17:49
komentářů12(4.)
zaseja: Díkec.
přidáno 04.03.2023 - 17:32
komentářů12(3.)
usmívám se u toho, takže asi pěkný
přidáno 04.03.2023 - 17:31
komentářů5(1.)
líbí
přidáno 04.03.2023 - 15:21
komentářů12(2.)
Sodoma Gomora :D
přidáno 04.03.2023 - 15:17
komentářů8(3.)
Moc pěkné.
přidáno 04.03.2023 - 13:56
komentářů5(1.)
věci se dějí tak, aby se stalyco nejlépe...někdy se nám může zdát, že se dějí špatně, ale po čase vidíme, že se smysl naplnil až později, jinde...bez rozchodu s jedním třeba nelze potkat jiného, osudového...ber to pozitivně ;)
přidáno 04.03.2023 - 13:54
komentářů12(1.)
:D
přidáno 04.03.2023 - 13:08
komentářů8(2.)
První pěkné, santókovské. Druhé jsme prožili stejně, jen Ty máš jiskry a já popel. Oba to máme jako opis ohně a zimy. U Tebe se navíc objevují motivy jako chiasmus, syntaktický paralelismus, kdy se motivy kříží ve formě AB:BA. Vločky tají, jiskry hasnou.
přidáno 04.03.2023 - 08:34
komentářů8(1.)
První je založené na kontrastu, pomíjivosti, druhé vytváří pěkný obraz... obě se vztahují ke konkrétní události. Za mne dobrá práce...
přidáno 03.03.2023 - 23:19
komentářů5(1.)
ach...ta je krásná...jaro už ťuká na dveře
přidáno 03.03.2023 - 20:43
komentářů7(5.)
Romane, pro mě druhé. Jsem ráda, že jste přijeli. Koukám, že třetí jsi vnímal podobně, viz můj fb příspěvek v naší skupině z neděle:

vločky a jiskry
nad hlavami zpěváků -
hasnou a tají
přidáno 03.03.2023 - 17:15
komentářů4(4.)
Připomnělo mi to mého otce to je taky velký turista
a už jako malého mě tahal do Tater na řetězy:)
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :
Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming