
25.02.2023 - 10:02

5(3.)
Moc pěkné

25.02.2023 - 09:50

5(2.)
Pěkná

25.02.2023 - 09:49

4(1.)
Zajimavá .

25.02.2023 - 09:48

2(1.)
Hezké,zapadajici slunce vytvaří s oblačností krasné útvary.

25.02.2023 - 09:47

4(1.)
Bezva napsané.
Ano kočka je svá.

25.02.2023 - 08:05

8(6.)
Dobry je když je to dobry. A jinak dobry dílko...Úsměvné.

25.02.2023 - 07:57

7(4.)
,,Mšičeti"........Toto slovo mě ještě nikdy nenapadlo. Dobrá básnička

25.02.2023 - 06:59

6(6.)
Sasanka: To jsem rád.

25.02.2023 - 06:59

6(5.)
Miňko: Díky

25.02.2023 - 06:58

10(10.)
Miňko: To ano,dík za přečtení.

25.02.2023 - 06:57

10(9.)
wojta: Díky

25.02.2023 - 05:16

5(2.)
Pěkná.

25.02.2023 - 00:33

5(1.)
Pěkná. Výstižné..

25.02.2023 - 00:03

6(4.)
Milá potěšila.

25.02.2023 - 00:02

1(1.)
Zaujala, oslovila...

25.02.2023 - 00:01

5(1.)
Připomíná....

25.02.2023 - 00:00

7(3.)
Pobavila!!!

24.02.2023 - 23:59

6(3.)
Zaujala...

24.02.2023 - 23:59

5(5.)
Miňko: Mlčeti Zlato: Dandy: Psavec: Děkuji :)

24.02.2023 - 23:58

3(3.)
Obdivuhodně výstižné...podnětné....díky...