Kdyby vlci věděli
co od člověka čekat,
naučí se štěkat.
Jinak hezké.
co od člověka čekat,
naučí se štěkat.
Jinak hezké.
Piš a to hlavně pro sebe. Piš srdcem a těš se ze všeho co se z tebe vyplaví. Myslím, že pramen v sobě najdeš. Popisuj upřímnost svých pocitů, vztahů a postojů. Knížku si udělej taky jen tak pro radost. Až ji budeš držet v ruce, začne to.....
Ráda topím kostky cukru v kávě, lepší než chcípat a topit se ve vlastních emocích. Inspirativní cosi.
To je tak, když člověk nestíhá sám sebe a své myšlenky. Tak hlavně, že se točí ;)
Sasanka: jé, Vy jste si přečetla všechny mé básničky, to mě těší! :)
Šmarjá, pamatuji si ty pocity i ty mrkváče :D Ten neustálý pocit, že potřebuji odjet se mě drží celý život.
No tak snad se toho času také dočkám, až mi ten prcek vyroste a kdoví kde bude :)
Jéje každý den se líčit,to by mě zabilo :D Decentní líčení a péči o sebe u některých obdivuji,ale sou případy kde by pomohla jen maska nebo pytel přes hlavu :D
Mám radši, když vím co čekat...toho se u lidí asi nedočkám :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o shane :Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...

