Také oceňuji autenticitu prožitku a originalitu!
Druhé, třetí, první... ale každé má co nabídnout.
Druhé, třetí, první... ale každé má co nabídnout.
spoločná téma ale každý text z iného súdka
mňa práve druhé najviac oslovilo, nielenže som sa na ňom pobavil ale slovné spojenie znejúce ako zaklínadlo šamana "hnáta mi hmátla" finišujúce v bramboráku objavne a neokukane vystihuje toto obdobie
mňa práve druhé najviac oslovilo, nielenže som sa na ňom pobavil ale slovné spojenie znejúce ako zaklínadlo šamana "hnáta mi hmátla" finišujúce v bramboráku objavne a neokukane vystihuje toto obdobie
Miňko: Díky. Skvělý koment. Měl bys to vložit zvlášť...
Ten kontrast v prvním dílku je opravdu skvělý. I druhé haiku vidím.
Ty jo pěkný výlet. Dokážeš tak hezky popsat to hnusný počasí. Máme tu poetický cestopis :)
Jak řekl velký klasik Ringo Čech: "nymfomanky jsou dar, je třeba je hýčkat. Jen to nesmí být vlastní manželka!"
Drama o tyči
Nymfomanku dnes
jímá zas chtíč,
aby nebyl stres,
přizvala tyč.
Hrdě tyč vchází,
nechybí síla,
bez planých frází
dá se do díla.
Země se chvěje,
nadchází chvíle,
pyšně tyč spěje
do svého cíle.
Posléze ouha!
Nedobré tuší!
Opadla touha,
v žilách krev buší!
Nymfa chce zas!
Vtom zvoní hrana...
Tyč si vzal ďas.
Tím končí drama...
Drama o tyči
Nymfomanku dnes
jímá zas chtíč,
aby nebyl stres,
přizvala tyč.
Hrdě tyč vchází,
nechybí síla,
bez planých frází
dá se do díla.
Země se chvěje,
nadchází chvíle,
pyšně tyč spěje
do svého cíle.
Posléze ouha!
Nedobré tuší!
Opadla touha,
v žilách krev buší!
Nymfa chce zas!
Vtom zvoní hrana...
Tyč si vzal ďas.
Tím končí drama...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)

