Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 03.03.2023 - 13:08
komentářů8(8.)
Líbí se mi.
přidáno 03.03.2023 - 13:05
komentářů4(3.)
Zdařilý výlet.
přidáno 03.03.2023 - 13:04
komentářů7(4.)
Masopustni haiku je fajn.
přidáno 03.03.2023 - 13:03
komentářů3(3.)
Bezva!
přidáno 03.03.2023 - 12:59
komentářů9(9.)
Koala: V některých kulturách ano.
přidáno 03.03.2023 - 11:33
komentářů7(3.)
Také oceňuji autenticitu prožitku a originalitu!
Druhé, třetí, první... ale každé má co nabídnout.
přidáno 03.03.2023 - 10:05
komentářů7(2.)
spoločná téma ale každý text z iného súdka
mňa práve druhé najviac oslovilo, nielenže som sa na ňom pobavil ale slovné spojenie znejúce ako zaklínadlo šamana "hnáta mi hmátla" finišujúce v bramboráku objavne a neokukane vystihuje toto obdobie
přidáno 03.03.2023 - 09:33
komentářů7(1.)
Hezký, s atmosférou. Líbí se mi v pořadí 3, 1, 2.
přidáno 03.03.2023 - 09:31
komentářů9(8.)
Pěkný. Ztloustnutí může znamenat zkrásnění...
přidáno 03.03.2023 - 08:58
komentářů12(12.)
Miňko: Díky. Skvělý koment. Měl bys to vložit zvlášť...
přidáno 03.03.2023 - 08:56
komentářů12(11.)
Dandy: :) Díky.
přidáno 03.03.2023 - 07:49
komentářů3(2.)
Měřiti všem autobusem jeví se být čoklím kusem.
přidáno 03.03.2023 - 07:28
komentářů6(5.)
Ten kontrast v prvním dílku je opravdu skvělý. I druhé haiku vidím.
přidáno 03.03.2023 - 01:47
komentářů4(2.)
Ty jo pěkný výlet. Dokážeš tak hezky popsat to hnusný počasí. Máme tu poetický cestopis :)
přidáno 02.03.2023 - 23:25
komentářů9(7.)
Miňko: človiček: Díky, kluci.
přidáno 02.03.2023 - 23:15
komentářů4(4.)
wojta: Psavec: Koala: Díky za návštěvu...
přidáno 02.03.2023 - 23:13
komentářů9(6.)
Pobavila...
přidáno 02.03.2023 - 23:12
komentářů3(1.)
Úžas!!
přidáno 02.03.2023 - 23:12
komentářů8(7.)
Skvělá!
přidáno 02.03.2023 - 23:10
komentářů12(10.)
Jak řekl velký klasik Ringo Čech: "nymfomanky jsou dar, je třeba je hýčkat. Jen to nesmí být vlastní manželka!"

Drama o tyči

Nymfomanku dnes
jímá zas chtíč,
aby nebyl stres,
přizvala tyč.

Hrdě tyč vchází,
nechybí síla,
bez planých frází
dá se do díla.

Země se chvěje,
nadchází chvíle,
pyšně tyč spěje
do svého cíle.

Posléze ouha!
Nedobré tuší!
Opadla touha,
v žilách krev buší!

Nymfa chce zas!
Vtom zvoní hrana...
Tyč si vzal ďas.
Tím končí drama...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming