
24.02.2023 - 23:52

8(5.)
V čas říje
dobrý je
mít pyje.

24.02.2023 - 23:45

5(4.)
Zacinkala...

24.02.2023 - 23:42

5(5.)
Bavíš!!!

24.02.2023 - 23:40

10(8.)
Docela aktuální...

24.02.2023 - 23:38

8(5.)
Něco hodně podobného jsem tam jednoho rána zažil...když jsem utahanej z kšírování Harley Softeill někde na dálnici mezi Utah a Nevada dal pauzu na opuštěným parkovišti...a máš pravdu, jídlo strašný, naštěstí laciná pizza...a moc dobrý Chardone všude..kromě rezervací, samosebou...

24.02.2023 - 23:25

3(3.)
Úžas...tak stručně to jde...musím se učit...

24.02.2023 - 23:22

3(3.)
Moc pěkná....

24.02.2023 - 22:25

7(2.)
Gora: Díky.

24.02.2023 - 20:47

5(5.)
Pěkná.

24.02.2023 - 19:02

7(1.)
Ta zdrobnělina je dobrý novotvar.

24.02.2023 - 18:25

3(1.)
Na kosa jdou chutě... nic dál nenavazuje, co třeba : zápasí s tím krutě.

24.02.2023 - 18:22

6(2.)
Psavec: Diky to jse včera cestou pro koně potka spolužačku,
prý napiš básničku tak jsem ji za chůze napsal.

24.02.2023 - 18:08

6(1.)
Tahle se mi hodně líbí.

24.02.2023 - 18:07

3(2.)
Tobě ty miniaturky jdou.

24.02.2023 - 14:46

8(4.)
Homér: byla, už jsem zpátky, tolik geologie, čerstvé a mladé, můžeš chodit po čase, čas se tam překládá v hmotu, je to skvělé. rezervace nejsou skvělé a jídlo se nedá jíst ale za to kamení to stojí, cítila jsem se ře by se lítat skoro dalo, i bez kaktusů.

24.02.2023 - 13:39

8(4.)
zaseja: Díky. Nevím, jestli by to pomohlo... :)

24.02.2023 - 11:08

5(3.)
Zní mi a drnká o duši...

24.02.2023 - 10:55

3(1.)
Tak nějak to bude.

24.02.2023 - 09:43

4(4.)
Zaujala a sdílím názor ostatních.

24.02.2023 - 08:45

10(7.)
Přečetl......